Skelbiamas balsavimas: renkamas mieliausias Kauno augintis – Kas vyksta Kaune

Skelbiamas balsavimas: renkamas mieliausias Kauno augintis

Kauniečių šunys
R. Tenio nuotr.

„Mieliausio Kauno augintinio rinkimai“ skelbia balsavimo pradžią. Konkurso dalyviais tapo 320 augintinių, o balsavimas už patį mieliausią vyks dviem etapais. Net 10 daugiausiai balsų sulaukusių augintinių pasidalins skanų prizą – 200 kg „Quattro“ šunų ir kačių maisto.

„Kas vyksta Kaune“ kartu su AB „Kauno Grūdais“, „Kauno Grūdų Veterinarijos farmacija“ bei „Quattro“ – super premium šunų ir kačių maisto prekiniu ženklu organizuotas konkursas iš viso sulaukė 320 augintinių nuotraukų. „Mieliausio Kauno augintinio rinkimuose“ dalyvauja 246 šunys, 68 katės ir 6 kiti gyvūnai.

Balsavimas vyks dviem etapais

Balsuoti už mieliausią augintinį bus galima dviem etapais – daugiausiai skaitytojų balsų surinkę augintiniai keliaus į finalinį balsavimą, kuris vyks paskutinę gegužės savaitę, o patys mieliausi – 5 šunys ir 5 katės – pasidalins 200 kg „Quattro“ kačių ir šunų maisto.

I balsavimo etapas vyks gegužės 18-23 dienomis.

II balsavimo etapas vyks gegužės 24-30 dienomis.

Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės 30 d. Balsuoti gali visi, tad kvieskite savo artimuosius, draugus, draugų draugus ir savo augintinių draugus!

Atiduoti balsą už patį mieliausią gyvūną galima >>>>> čia.

Prizinis fondas

Visi 10 į finalą patekusių dalyvių bus apdovanoti „KG VET“ tiekiamais „Quattro“ pašarais.

Pirmos vietos nugalėtojas šunų  kategorijoje bus apdovanotas 60 kg „Quattro“ šunų maistu, o kačių kategorijoje 30 kg „Quattro“ kačių maistu – tokio dydžio maisto prizo pakaks pusei metų.

Antros vietos šunų kategorijoje nugalėtojui atiteks 30 kg „Quattro“ maisto  pakuotė, kačių kategorijoje 20 kg „Quattro“ maisto pakuotė.

Trečios-penktos vietos nugalėtojai šunų ir kačių kategorijoje pasidalins po 10 kg „Quattro“ šunų ir kačių maisto prizu.

„Quattro“ – super premium maistas šunims ir katėms. Kiekviena „Quattro“ maisto granulė padengta natūralia šaltyje džiovinta mėsa, kuri ne tik suteikia gerą skonį ir kvapą, bet ir pažadina augintinio laukinius instinktus.

Šio maisto sudėtyje nėra kviečių, todėl jis nesukelia dėl kviečių glitimo atsirandančios alergijos. „Quattro“ super premium maistas yra su natūraliais prebiotikais, kurie padeda palaikyti sveiką augintinio žarnyno florą, teikdami maistą naudingoms bakterijoms.

Specialų prizą „kitų gyvūnų“ kategorijos laimėtojui taip pat įteiks ir portalas „Kas vyksta Kaune“.

Konkurso organizatoriai

Mieliausio Kauno augintinio rinkimų konkurso pagrindinis organizatorius – „Kauno Grūdų Veterinarijos farmacija“, priklausanti įmonių grupei „Kauno grūdai“, kurios veiklos istorija siekia jau beveik 130 metų.

Vykdydama veterinarinės farmacijos veiklą, AB „Kauno grūdai“ prekiauja veterinariniais preparatais ir priemonėmis, skirtais ir smulkiesiems gyvūnams. Tarp siūlomų preparatų – vakcinos, veterinariniai vaistai, vitaminai ir mineralai, probiotikai, prebiotikai, pašariniai priedai, veterinariniai instrumentai ir kt.

Įmonė veterinarinius vaistus bei priemones tiekia gyvulių ūkiams, veterinarijos vaistinėms, gydykloms, klinikoms ir zoo prekių parduotuvėms. Kaune veikianti bendrovė bendradarbiauja su garsiausiais pasaulyje veterinarinių vaistų gamintojais.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.