Naujausi reitingai patvirtino – KTK viena geriausių kolegijų Lietuvoje – Kas vyksta Kaune

Naujausi reitingai patvirtino – KTK viena geriausių kolegijų Lietuvoje

KTK nuotr.

Kauno technikos kolegija (KTK) naujausiuose žurnalo „Reitingai“ atliktuose aukštųjų mokyklų vertinimuose vėl užkopė į antrąją poziciją ir tapo geriausiai vertinama kolegija Kaune.

Kaip skelbiama KTK pranešime, penktus metus iš eilės Kauno technikos kolegija nacionaliniuose aukštųjų mokyklų vertinimuose patenka tarp 5-ių geriausių šalies kolegijų, o šiemet iš 4-osios pozicijos šoktelėjo į 2-ąją.

Pasak kolegijos vadovo Nerijaus Varno, stabiliai gerėjančius rezultatus užtikrina nuoseklus darbas ir noras studijų kokybės kartelę kasmet pakelti vis aukščiau.

„Džiaugiamės, kad net penkerius metus esame tarp geriausių Lietuvos valstybinių kolegijų. Šiais metais tapome geriausiais Kaune ir labai nedaug pritrūko, tik dešimtosios balo dalies, kad būtume pirmi ir Lietuvoje.

Žurnalo „Reitingai“ vertinimuose išsiskiriame kaip geriausia kolegija pagal studijų ir studentų kokybės vertinimo kriterijų, sėkmingai vykdomas užsakomąsias konsultacines ir taikomąsias mokslo veiklas, aukštos kvalifikacijos akademinį personalą ir šiuolaikišką studijų bazę, į kurią kartu su partneriais investuojame išties labai daug.

Taip pat mūsų stiprybė visada buvo ir yra KTK parengtų absolventų darbdavių vertinimas. Tai yra mums prioritetiniai kriterijai ir būtent čia dedame didžiausias pastangas, ir nukreipiame investicijas.

Tad tikrai labai malonu, kad mūsų pastangos buvo atitinkamai įvertintos – tai taps paskata siekti išlaikyti pasiektą rezultatą arba jį pagerinti. Juk šiandieninėje itin greit besikeičiančioje aplinkoje gebėjimas užtikrinti efektyvius veiklos procesus ir gerėjančius jų rezultatus tampa ypatinga vertybe“, – pranešime cituojamas N. Varnas.

KTK aukštųjų mokyklų reitinge nuosekliai kyla aukštyn / KTK nuotr.

Kolegijos vadovo teigimu, būtent tokie reitingai ir aukštųjų mokyklų nacionaliniai vertinimai padeda matyti visumą moksleiviams ir jų tėvams bei pasirinkti, kurioje aukštojoje mokykloje studijuoti. Kolegijoms tai motyvacija tobulinti atitinkamas sritis ir siekti maksimalaus rezultato.

Šiais metais reitingo sudarytojai kolegijų vertinimui išskyrė keturias stambias kategorijas, kurios susideda iš smulkesnių dalių: studentai ir studijos, alumnų kuriama pridėtinė vertė ir darbdavių vertinimai, kolegijos akademinis personalas ir studijų bazės gerovė, konkuravimas tarptautinėje studijų erdvėje.

Šiemet neliko studentų nuomonės tyrimo kriterijaus dėl įsigaliojusio Bendro duomenų apsaugos reglamento (BDAR). Vietoje to, remiantis Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos (LKDK) siūlymu, buvo labiau sureikšminti priimamų studentų kokybės, gaunamo darbo užmokesčio praėjus vieneriems metams po studijų baigimo, darbdavių nuomonės apie absolventų parengimo kokybę, studijų vietos pasirinkimo pirmuoju pageidavimu, studentų nubyrėjimo ir absolventų įsidarbinamumo kriterijai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.