Juodas dūmų debesis užtemdė Kauną: gaisras įsiplieskė metalo supirktuvėje – Kas vyksta Kaune

Juodas dūmų debesis užtemdė Kauną: gaisras įsiplieskė metalo supirktuvėje papildyta

Penktadienio rytą juodas dūmų debesis aptemdė Petrašiūnų mikrorajoną, pranešama apie įsiplieskusią ugnį metalo supirktuvėje.

„Dega mašinų sąvartynas Petrašiūnuose. Daugybę metų netvarkingai dirbo, kartais naktimis, sukeldami garsus, trukdančius gyventojams. Buvo rašyti skundai, bet niekur jie nenuvedė“, – praneša kaunietis.

Liudininkų teigimu, gaisras įsiplieskė vienoje iš Petrašiūnų automobilių ardymo įmonių. „Dega senų dalių kalnas, vyksta sproginėjimai. Gesina virš 8 gaisrinių“, – informuoja kauniečiai.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Kauno valdybos ugniagesys, pranešimas apie gaisrą R. Kalantos gautas apie 11 val. ryto.

Į įvykio vietą išskubėjo gausios pajėgos ugniagesių, apie nukentėjusiuosius kol kas nepranešama.

Papildyta 11.29 val.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovės spaudai Džiugintos Vaitkevičienės teigimu, įvykio vietoje – 40 kv. m plote – dega maždaug 15 m aukščio metalo krūva. Dirba sustiprintos ugniagesių pajėgos.

Papildyta 15.31 val.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Aplinkos apsaugos departamento Komunikacijos skyriaus vyr. specialistė Jurgita Jasiūnienė, gavę pranešimą, kad Kaune, R. Kalantos g. 49, atvira liepsna dega didelė metalo krūva, Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai iškart nuvyko į įvykio vietą – bus atliekami kietųjų dalelių, anglies monoksido, azoto oksidų ir kitų galimai kenksmingų dujų elementų tyrimai.

Aplinkosaugininkų duomenimis, teritorijoje, kur įvyko gaisras, yra įsikūrusi UAB „Baltic Metal“, užsiimanti metalo laužo supirkimo ir tvarkymo veikla.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA