Kelininkų kvapelis kauniečiui užraitė nosį – Kas vyksta Kaune

Kelininkų kvapelis kauniečiui užraitė nosį

Trečiadienį „Kas vyksta Kaune“ pasiekė vaizdo įrašas iš Petrašiūnų, kuriame – „Kauno kelių“ fabrike kylantys balti dujų kamuoliai. Pasak skaitytojo, nuo pramonės įmonės dvelkė didelis dvokas, tačiau į gamyklą nuvykę aplinkosaugininkai pažeidimų nenustatė.

„Kauno keliai“ kažką degina, smarvė didžiulė“, – situaciją trumpai nusakė R. Kalantos g. 85 esančią gamyklą užfiksavęs kaunietis.

Aplinkos apsaugos departamentas (AAD) portalui pateiktame komentare nurodė, kad šiemet Kauno aplinkos apsaugos inspekcija dėl Petrašiūnuose įsikūrusių „Kauno kelių“ pranešimų nėra gavę, trečiadienį nusiskundimų apie galimai deginamas neleistinas medžiagas taip pat negauta.

„Įmonė yra tikrinama planine tvarka pagal suderintus grafikus, pažeidimų tikrinimo metu dėl deginimo nebuvo fiksuota. Gavus vaizdo medžiagą, į įvykio vietą išsiųsti Kauno aplinkosaugos pareigūnai“, – aiškinama komunikacijos skyriaus pateiktuose atsakymuose.

Į „Kauno kelių“ fabriką nuvykę aplinkosaugininkai patikrino įrenginį, skleidusį garus. Paaiškėjo, kad ten sumontuotas asfaltinio betono agregatas, skirtas asfaltui gaminti.

Pasak AAD, šio agregato veikimo proceso metu susidaro garas, kuris išeina į aplinką, tačiau kietosios dalelės į orą esą nepatenka, nes įrenginyje esantys filtrai jas sulaiko, taigi garas, departamento teigimu, nėra kenksmingas aplinkiniams.

„Kad užtikrintų tinkamą aparatų veiklą, „Kauno keliai“ agregatų stebėseną vykdo kartą metuose. Šią savaitę įrenginio stebėseną atliks bendrovė „Ekologinis servisas“, – informavo AAD, pabrėžęs, kad aplinkosaugininkai pažeidimų neužfiksavo, o kvapus įvertinti turėtų Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

„Kauno keliai“ nurodo, kad asfaltbetonio gamybos padalinys bendrovės teritorijoje R. Kalantos gatvėje veikia nuo 1941 m., pagal reikalingus sertifikatus čia gaminami daugiau kaip 20 rūšių asfalto mišiniai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.