Nušvitus pavasarinei saulei, kauniečiai užplūdo Laisvės alėją – Kas vyksta Kaune

Nušvitus pavasarinei saulei, kauniečiai užplūdo Laisvės alėją

Saulėtas šeštadienis į Kauno gatves išviliojo daugybę gyventojų, o pagrindinė miesto alėja mirgėjo nuo čia kulniuojančių žmonių įvairovės. Čia susibūrė šimtai kauniečių ir miesto svečių, kurie lengvu žingsneliu pėdino granito grindiniu ir mėgavosi savaitgalio šiluma.

Jeigu išeisite į miestą, pagalvosite, kad pandemija ir karantinas baigėsi, o į Kauno centrą sugužėję gyventojai pagaliau lengviau atsikvėpė ir išėjo pasidžiaugti saulės spinduliais.

Vieni kalbėjosi susėdę ant suolelių, gurkšnodami kavą ar arbatą, kiti užsiėmė aktyvesne veikla – šen bei ten pamatysi pralekiančius riedutinininkus ar išgirsi pravažiuojančių dviratininkų skambučius. Pavasariniai orai pažadino ir vietinius paukščius, kurie savo čirpesiu ir dainomis palydi praeinančius kauniečius.

Laisvės alėja šeštadienio popietę / „Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Kaip pranešė Hidrometeorologijos tarnyba, šiandien šalis išliks po truputį nykstančio ciklono šiaurės vakariniame pakraštyje. Vyraus debesuotas su pragiedruliais dangus. Saulė tarpais vis pasirodys visoje Lietuvoje, bet kiek dažniau ja džiaugtis galės šiaurės vakarinių rajonų gyventojai.

Didesnėje šalies dalyje galime sulaukti neilgai trunkančio lietaus. Labiau jis tikėtinas yra Pietų Lietuvoje, kur popietę iš aktyvesnių debesų gali neilgai palyti ir kiek intensyviau. Vidutinio stiprumo vėjas daugiausia pūs iš šiaurės rytų ir plukdys šiltesnį orą – įdienojus šalyje bus tarp 12-17 laipsnių šilumos.

Sekmadienio naktį truputį palis dar kai kur šalies pietuose. Didesnė tikimybė lietui iškristi bus pirmoje nakties pusėje, vėliau orai sausės, daugės pragiedrulių. Ilgiausi pragiedrėjimai laukiami šiauriniuose rajonuose. Vėjas nurims ir temperatūra pažemės iki 2-7 laipsnių šilumos.

Sekmadienio diena pradžiugins dar malonesniais orais. Iki pat vakaro vyraus nepastoviai debesuotas dangus, netrūks saulės. Lietaus jau taip pat nesulauksime. Nestiprus vėjas daugiausia dvelks iš šiaurės rytų. Į šalį ir toliau plūstant šiltesnei oro masei temperatūra įdienojus kils iki 14-19 laipsnių. Šiek tiek vėsiau, apie 12 laipsnių, išliks tik Kuršių nerijoje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.