Aiškėja darbų ties Ateities plentu priežastis – po magistrale atsivėrė kambario dydžio ertmė – Kas vyksta Kaune

Aiškėja darbų ties Ateities plentu priežastis – po magistrale atsivėrė kambario dydžio ertmė

Kelio remontai magistralėje A1
R. Tenio nuotr.

Kai kurie A1 keliu važiavę ir į Ateities plentą sukti planavę vairuotojai antradienį turėjo keisti savo maršrutą. Darbus šioje atkarpoje pradėjusi bendrovė „Kauno tiltai“ patikslino, kad dėl lūžusio vamzdžio susidarė avarinė situacija, kurią privalu likviduoti, o remontas truks iki vasaros antros pusės.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ trečiadienį pateiktame komentare nurodė „Kauno tiltų“ komunikacijos specialistė Giedrė Samulionytė-Lekavičienė, pernai magistralės A1 ruože netoli įsukimo į Ateities plentą pastebėta nedidelė kelio dangos įlūža. Tuo kartu buvo taikytos laikinos saugumo priemonės, ertmė užtaisyta.

„Tačiau intensyvūs gruntinių vandenų išplovų procesai tęsėsi, po važiuojamąja dalimi atsivėrė kambario dydžio ertmė. 7 m gylyje aptiktas sulūžęs 2 m skersmens gelžbetoninis vamzdis. Spėjama, jog tai prieš pusę šimto metų tiestos magistralės statybų palikimas. Toks įvykis, be abejo, pavojingas visiems eismo dalyviams“, – aiškino G. Samulionytė-Lekavičienė.

Kad grėsminga situacija nepasikartotų, Lietuvos automobilių kelių direkcija nusprendė rekonstruoti pažeistą vandens pralaidą. Bendrovė „Kauno tiltai“, vykdydama šią rekonstrukciją, trims mėnesiams A1 kelyje ribos eismą Vilniaus kryptimi ir kiek trumpiau – tęsiant remontą kitoje magistralės pusėje. Visus darbus planuojama pabaigti iki rugpjūčio mėnesio.

Kelio remontas magistralėje A1 ties Ateities plentu

„Atkreipiame vairuotojų dėmesį, jog keliaujant iš Vilniaus Klaipėdos link, viadukas į Ateities plentą dėl darbų uždarytas nebus. Vykstantiems sostinės link ir ketinantiems pakliūti į Ateities plentą, rekomenduojame važiuoti iki kito – muitinės – viaduko, apsisukti ir šiek tiek grįžti atgal iki Ateities plento“, – apylankos maršrutą brėžė „Kauno tiltų“ atstovė.

Ji patikslino, kad šiuo metu jau nufrezuota kelio danga, kasamas gruntas ir kalama spraustasienė. Sulūžęs gelžbetoninis vandens pralaidos vamzdis bus keičiamas nauja, patvaria metaline konstrukcija.

„Tikėdamiesi eismo dalyvių geranoriškumo ir supratingumo, dėkojame už kantrybę ir atsiprašome už laikinus nepatogumus. Būkite budrūs ir stebėkite laikinus eismo organizavimo pakeitimus žyminčius apylankos ženklus“, – pridėjo G. Samulionytė-Lekavičienė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.