Remontui uždaryta svarbi magistralės Kaunas-Vilnius jungtis – Kas vyksta Kaune

Remontui uždaryta svarbi magistralės Kaunas-Vilnius jungtis atnaujinta

Kelio remontai magistralėje A1
R. Tenio nuotr.

Antradienį A1 keliu sostinės kryptimi skrieję vairuotojai ties Ateities plento viaduku susidūrė su kiek netikėta kliūtimi – viena magistralės pusė uždaryta pradėjus vandens pralaidos rekonstrukciją. „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, automobiliams net kelis mėnesius gali tekti sukti per Palemono gatvę nuvesta apylanka.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ grupėje dalijosi vairuotojai, jau nuo antradienio ryto A1 magistrale važiuojant link Vilniaus, ties Ateities plentu formavosi spūstis. Priežastis – uždarytas nusukimas į Ateities plentą Petrašiūnų kryptimi, eismą kreipiant viena kelio puse.

Tiesa, žmonės stebėjosi įspėjamųjų ženklų apie remontą stygiumi, apylanka pro Palemono gatvę ir „Lytagrą“ ryte esą taip pat nebuvo pažymėta, tačiau panašu, kad kiek vėliau ženklai buvo sustatyti.

Pastabesnieji sakė, kad numatomus darbus išduodantis geltonas horizontalusis ženklinimas šioje A1 kelio atkarpoje buvo nubraižytas jau bene prieš savaitę.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) interaktyviame žemėlapyje eismoinfo.lt nurodytais kontaktais susisiekus su remontą vykdančios bendrovės „Kauno tiltai“ kelininku Sauliumi Valiu, šis užsiminė, kad darbai tęsis net iki rugpjūčio.

Tuo metu į Kauną važiuojantis transportas bus kreipiamas apylanka pro Palemono gatvę ir Kauno teritorinės muitinės padalinį palei magistralę link Ateities plento. Pašnekovas antradienį popiet patikino, kad apylanka buvo deramai pažymėta.

Posūkis į Ateities plentą uždarytas dėl po kelio pylimu esančios pralaidos, skirtos vandens nutekėjimui, remonto. S. Valio teigimu, darbų metu eismas nuo Vilniaus vyks kaip įprasta, dobilo formos sankryža ir viaduku bus galima naudotis.

Reikia atkreipti dėmesį, kad minėtame eismoinfo.lt žemėlapyje pateikiamais duomenimis, pralaidos rekonstravimas turėtų tęstis tik iki gegužės 24 d.

Bet kokiu atveju, A1 magistralės 91,0-91,6 km artimu metu eismas vyks tik viena puse, o greitis ribojamas iki 50 km/val. Tuo met galima tikėtis, kad piko metu ties važiuojamosios dalies susiaurėjimu formuosis spūstys.

Atnaujinta balandžio 14 d., 15.15 val.

„Kauno tiltų“ komunikacijos specialistė Giedrė Samulionytė-Lekavičienė „Kas vyksta Kaune“ trečiadienį patikslino, kad remonto prireikė po važiuojamąja dalimi atsivėrus kambario dydžio ertmei.

„7 m gylyje aptiktas sulūžęs 2 m skersmens gelžbetoninis vamzdis. Spėjama, jog tai prieš pusę šimto metų tiestos magistralės statybų palikimas. Toks įvykis, be abejo, pavojingas visiems eismo dalyviams“, – LAKD organizuojamos rekonstrukcijos priežastį įvardijo „Kauno tiltų“ atstovė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.