Kuriozas Kaune: DPD automobilį bandęs pavogti vyras užsibarikadavo bute – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Kuriozas Kaune: DPD automobilį bandęs pavogti vyras užsibarikadavo bute

Skaitytojos nuotr.

Antradienį pranešta apie kuriozišką situaciją Šilainių mikrorajone. Baltų prospekte buvo bandytas pavogti į namus siuntą pristačiusio kurjerio automobilis, o nesėkmingai kelionę užbaigęs vyras spruko iš įvykio vietos ir pasislėpė bute.

Kaunas, Baltų pr., kažkas įvyko, nes pjovė duris, policijos ekipažai 5“, – antradienio pavakarę informavo skaitytoja.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities vyriausiausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, Baltų pr. 129 apie 13.30 val. bandyta pavogti DPD siutų tarnybos automobilį „Volvo“.

„Kuomet kurjeris pristatinėjo siuntinį, vyras įlipo į automobilį ir važiuodamas atbulomis, kliudė „Volvo“ automobilį ir pasišalino“, – teigė O. Vaitkevičienė.

Policijos pareigūnai turėjo įtarimų, kad siuntų tarnybos automobilį bandęs pavogti asmuo galimai pasislėpė viename iš daugiabučio butų. Tam, kad būtų patekta į patalpas, į pagalbą buvo pasitelkti ir ugniagesiai gelbėtojai.

O. Vaitkevičienės teigimu, patekus į butą rasti du neblaivūs asmenys, tarp jų ir minėtą automobilį galimai bandęs pavogti 1985 metais gimęs vyras, jam nustatytas 2.69 prom. girtumas. Vyras uždarytas į areštinę, įvykio aplinkybės tiriamos.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA