Kauno turgavietės jau apsirūpino velykiniais atributais: įvertinkite prekių ir kainų įvairovę | Kas vyksta Kaune

Kauno turgavietės jau apsirūpino velykiniais atributais: įvertinkite prekių ir kainų įvairovę

delfi.lt 2021/03/30 17:04
/ N. Povilaičio nuotr.

Nors Kaune dėl visuotinio karantino velykinių renginių nebus, artėjančių švenčių dvelksmą galima pajusti apsilankius ne tik prekybos centruose, bet ir miesto turgavietėse. Čia tradicijos nesikeičia jau daugelį metų, prekeiviai siūlo įsigyti kiaušinių marginimui skirtų reikmenų – įvairių dažų, vaško ir spalvoto lako. Taip pat prekiaujama margintais vištų bei ančių kiaušiniais, gana didelis ir medinių margučių pasirinkimas.

„Bandau prekiauti, tik pirkėjų gana mažai, karantinas žmones gąsdina“, – sakė Kauno Stoties turgavietėje velykine atributika prekiaujanti moteris.

Kitos prekeivės buvo nusiteikusios kiek optimistiškiau. Jos sakė turinčios savo klientų ratą, nes žmonės žino, kad turguje prieš Velykas visada galima nusipirkti ne tik dažų ir lako kiaušiniams, bet ir pačių margučių.

Į penkis vaistų buteliukus supilstytas skirtingų spalvų lakas kainuoja 2 eurus, maistinių dažų pakelis su rusiškais užrašais, nuo 1 iki 1,5 euro, skysti dažai kiek brangesni, kainuoja 2 eurus.

Mediniai margučiai Stoties turgavietėje kainuoja nuo 50 centų iki 1,2 euro, tiek pat prekeiviai prašo už kinų gamybos, į kiaušinio formą susuktą rankšluostį.

Marginti vištos kiaušiniai parduodami po 1 eurą, anties – po 2 eurus.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA