Dėl Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusių muzikos apdovanojimų policija pradėjo administracinę teiseną – Kas vyksta Kaune

Dėl Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusių muzikos apdovanojimų policija pradėjo administracinę teiseną

BNS 2021/03/29 13:33
Asociatyvi / DELFI nuotr.

Policija pirmadienį pradėjo administracinę teiseną dėl muzikos apdovanojimų M.A.M.A. renginio Kauno „Žalgirio“ arenoje.

„Pradėta administracinė teisena – lauksime organizatorių, dalyvių paaiškinimo ir paskui bus priimti sprendimai“, – BNS sakė Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis.

Administracinė teisena pradėta dėl visuomenės sveikatos teisės aktų pažeidimo, kai dėl to kilo pavojus išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms karantino metu, esant ekstremaliajai situacijai.

Už tai fiziniams asmenims gresia 500–1500 eurų, juridiniams asmenims – nuo 1,5 iki 6 tūkst. eurų baudos.

Dėl Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusio populiariosios muzikos apdovanojimų M.A.M.A. renginio galimų pažeidimų policija sulaukė apie kelių dešimčių pranešimų.

M.A.M.A. apdovanojimai

Viešojoje erdvėje jau transliacijos metu kilo pasipiktinimas, kad nesilaikoma karantino taisyklių, nedėvima kaukių, nėra saugių atstumų. Kai kurie renginį pavadino „puota maro metu“.

Organizatoriai teigė, kad renginyje nebuvo nė vieno pašalinio žmogaus, visi dalyviai prieš apdovanojimus buvo testuojami dėl COVID-19, o personalas dėvėjo apsaugines veido kaukes.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA