Raudondvario plente evakuota „Iki“ parduotuvė - pranešta apie sprogmenį - Kas vyksta Kaune

Raudondvario plente evakuota „Iki“ parduotuvė – pranešta apie sprogmenį papildyta

Kauniečiai sunerimo dėl gausaus specialiųjų tarnybų sujudimo Raudondvario plente. Skaitytojai dalinosi vaizdais, kaip prekybos tinklo „IKI“ parduotuvė apsupta ugniagesių ir policijos ekipažų, taip pat teritorija aptverta „STOP“ juosta.

„Kas vyksta Raudondvario plente prie „Iki“? Pilna policijos ir gaisrininkų, aptverta parduotuvė“, – teiravosi kaunietė.

Kauno apskrities priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo valdybos budintis pareigūnas informavo, kad buvo gautas pranešimas, jog pastatas yra užminuotas.

Ugniagesiai evakavo pastate buvusius pirkėjus, pardavėjas ir kitus buvusius žmones, taip pat teritoriją aptvėrė ir šiuo metu laukia kol į įvykio vietą atvyks išminuotojai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas pranešė, kad Raudondvario pl. 166 adresu 17.50 val. pranešta apie įtartiną paketą, įtariama, kad padėtas sprogmuo. Įvykio vieta šiuo metu saugoma, žmonės evakuoti.

Papildyta 21.53 val.

Kauno AVPK budintis pareigūnas informavo, kad atvykę ARAS išminuotojai apžiūrėjo rastą daikta, pirminiu vertinimu daiktas panašus į akumuliatoriaus baterijas. Radinys išvežtas ekspertizei.

Policijos pareigūnai įvykio vietoje vertina situaciją, tikslina įvykio aplinkybes, spręs ar bus pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA