Stambi pareigūnų operacija Savanorių prospekte: sulaikytas išskirtiniu „Porsche“ atvykęs vyras - Kas vyksta Kaune

Stambi pareigūnų operacija Savanorių prospekte: sulaikytas išskirtiniu „Porsche“ atvykęs vyras papildyta: kratos vykdytos „Vaisingumo klinikoje“

Skaitytojų nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Trečiadienio vakarą skaitytojai praneša apie teisėsaugos specialiųjų tarnybų sujudimą viename Savanorių prospekto kieme. Liudininkų teigimu, čia sulaikyti ir apklausiami du asmenys, daromos kratos jų transporto priemonėse. Vienas vyras atvyko vardiniais numeriais registruotu prabangiu automobiliu.

Anot „Kas vyksta Kaune“ šaltinių, neženklinti pareigūnų automobiliai ties Savanorių prospekto 235-u pastatu stovėjo nuo trečiadienio ryto, po kiemą vaikštinėjo uniformuoti asmenys. Pati sulaikymo operacija prasidėjo apie 17.30 val.

Pareigūnai vakare operatyviai sulaikė du atskirais automobiliais atvykusius asmenis: vienas į kiemą atvažiavo juodu „Renault Fluence“, o kitas – melsvai pilku „Porsche Cayenne“ valstybiniais registracijos numeriais „STORM“.

Automobiliai atidžiai apieškomi, čia pat apklausiami sulaikytieji. Kauniečiai vienoje vietoje tiek pareigūnų sakė nematę, liudininkai pripažino, kad vaizdas įspūdingas.

Operacijoje dalyvavo du pilni Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Arasmikroautobusai, prie kiekvieno iš minėtų automobilių stojo po tris pareigūnus su automatais. Būrio vadas plačiau pasakoti apie operaciją atsisakė ir kreipė į atstovus žiniasklaidai.

Tiesa, Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis daugiau detalių apie Kaune atliekamus veiksmus naujienų portalui nepateikė. R. Matonis pažymėjo, kad apie Lietuvos policijos vykdomus tyrimus, kurie gali būti susiję su trečiadienio vakaro sulaikymais, bus viešinama atėjus laikui.

Tuo metu prabangus „Porsche“, portalo duomenimis, šiame Savanorių prospekto kieme matomas pirmą kartą, susemti asmenys – greičiausiai ne vietiniai. Pastebėta, kad vyksta apklausos ir minėtu adresu veikiančios „Vaisingumo klinikos“ patalpose, tačiau tyrimo ryšys kurį laiką nebuvo patvirtintas.

Papildyta vasario 26 dieną 13.29 val.

Visgi teisėsauga įtaria, kad trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose veikianti bendrovė „Vaisingumo klinika“ galėjo neapskaityti apie milijono eurų pajamų.

„Įtariama, kad gydymo įstaigoje buvo slepiamos pajamos: neapskaityta suma, preliminariais duomenimis gali sudaryti apie milijoną eurų“, – spaudos konferencijoje ketvirtadienį sakė Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausioji prokurorė Dalia Pocienė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA