Kaimynai Kaune neliko abejingi – subūrė talką lediniams kiemų keliams įveikti – Kas vyksta Kaune

Kaimynai Kaune neliko abejingi – subūrė talką lediniams kiemų keliams įveikti

Skaitytojos Almos nuotr.

Sniegui netirpstant, o dar labiau auginant baltas pusnis mieste, didele problema išliko ir mažesnių gatvelių pravažiavimai, kur automobiliams tenka „plaukti“ ledinėmis provėžomis, kurios susiformavo per kelias savaites trukusį snygį ir šalčius. Vieno daugiabučio kaimynai nusprendė, kad laikas savo kieme padaryti tvarką ir gatvelę nusprendė nuvalyti, kad ledinis kelias nekeltų pavojaus juo važiuojantiems automobiliams.

Kauniečių talka kiemuose

„Kaimynų vienybė! Tvarkomės patys taip kaip sugebam“, – rašė Pramonės prospekte gyvenanti pilietiška kaunietė Alma.

Kaimynai susibūrė su tuo ką turėjo – pasitelkdami savos gamybos įrankius ir kitą techniką kiemo keliuko nuvalymui.

„Kas ką turėjo, tas savo įrangą ištraukė. Kraunam paeiliui perforatoriaus akumuliatorius, naudojam savos gamybos ledo kirstukus, įvairaus tipo kastuvus“, – rašė džiugiomis nuotraukomis pasidalijusi kaunietė.

Ji pranešė, kad prie talkos prisijungia vis daugiau kaimynų, o geras pavyzdys iš tiesų užkrečia. Alma tikisi, kad motyvuojanti žinia paskatins ir kitus kauniečius išlysti į savo kiemus ir atlikti gerą darbą šį savaitgalį.

Šaltis trumpam atsitrauks

Šeštadienio dieną debesuotumas telksis ties rytine šalies puse, retsykiais pasnigs, vyraus nedidelis sniegas. Pūs stiprus šiaurės vakarų vėjas, vakariniuose rajonuose kai kur gūsiai sieks 15-17 m/s. Daugelyje rajonų vėjas pustys ant žemės gulintį sniegą, vietomis kils trumpa pūga.

Lietuvą pasieks šiltesnė oro masė, todėl šaltis dieną bus gerokai švelnesnis nei pastarosiomis dienomis, Kaune turėtų vyrauti apie 2 laipsnius šalčio.

Sekmadienį debesys tankės, pasnigs daugelyje vietovių, šiek tiek gausiau ties rytiniais rajonais. Vėjas išliks neramus, todėl daug kur pustys, dieną vietomis kils trumpa pūga. Šiaurės vakarų vėjo gūsiai dieną kai kur stiprės iki 15-18 m/s. Šaltis visą parą išliks švelnus: naktį 3-8, pajūryje 0-2 laipsniai šalčio, dieną nuo 4 laipsnių šalčio šiaurės rytiniuose rajonuose iki 1 laipsnio šilumos prie jūros.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA