Sniegas vėl paralyžiuoja eismą Kauno gatvėse – Kas vyksta Kaune

Sniegas vėl paralyžiuoja eismą Kauno gatvėse pranešama apie sunkiai pravažiuojamą Lampėdžių tiltą

Žiemai vėl parodžius dantis ir sniegu užvertus ne tik šaligatvius, bet ir kelius, kauniečiai praneša apie sulėtėjusį eismą pagrindinėse miesto gatvėse. Problematiška situacija Amalių aplinkkelyje ir vėl kartojasi – čia eismą stingdo į slidžią įkalnę neįvažiuojantys vilkikai. Informuojama ir apie nepravažiuojamą Lampėdžių tiltą.

„Pro Amalius net nevažiuokit, kamštis ilgam, dabar jau iki Petrašiūnų žiedo. Fūros neįkyla į kalną apvažiavime naujam“, – „Kas vyksta Kaune“ grupėje praneša internautai.

Čia pat pasipila kaltinimai Amalių aplinkkelio projektuotojams, pikto žodžio sulaukia ir kelininkai.

„Pataisykit, jei klystu: požeminė pervaža buvo suplanuota ir įrengta dėl saugumo. Bet su tokiu projektu avarijų, kamščių ir nelaimių jau spėjo nutikti daugiau, nei per visą senosios pervažos egzistavimo laiką“, – apmaudo neslepia vairuotojas, jam antrina ir kiti, kauniečiai pastebi, kad Ateities plente eismo įvykiai fiksuojami nuolat.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad eismas Amalių aplinkkelyje buvo sustojęs ir sausio pabaigoje iškritus gausesniam snygiui, tąkart į pagalbą sunkvežimiais su visureigiais skubėjo pilietiški kauniečiai.

Tiesa, su spūstimis kauniečiai susiduria ir A5 kelyje. „Link Akademijos visiškai stovim, fūra prisiplojo, kelias ledas“, – praneša vairuotojai. Apie nepravažiuojamą Karkazų Rato gatvę informuoja ir aleksotiškiai.

Papildyta 12.02 val.

Nepravažiuojamas Lampėdžių tiltas

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, 11.19 val. gautas pranešimas, kad Kauno rajone, A5 kelyje (Akademija-Lampėdžiai), ant tilto susidūrė automobilis „Peugeot“, vairuojamas 1974 metais gimusios moters, ir vilkikas MAN, vairuojamas 1985 metais gimusio vyro. Asmenys nenukentėjo, apgadintos transporto priemonės. Abu vairuotojai blaivūs.

Kol bus patrauktos transporto priemonės, kelias nepravažiuojamas, formuojasi spūstys. Pirminiais duomenimis, kelio danga slidi.

Papildyta 12.14 val.

Po truputį atnaujinamas eismas – atlaisvinta viena A5 kelio juosta.

(papildymo pabaiga)

Eismo sąlygas sunkina pustymas

Dėl besitęsiančio snygio ir pustymo visoje šalyje eismo sąlygos yra sudėtingos, praneša kelininkai.

Pagrindinių kelių dangos padengtos puraus sniego sluoksniu iki 10 cm, vietomis yra prispausto sniego iki 4 cm. Kauno apskrityje susiformavęs plikledis.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai taip pat išlieka su prispausto ar puraus sniego sluoksniu nuo 15 iki 20 cm, vietomis yra apledėjusių kelių ruožų.

Apsnigtus ir slidžius kelių ruožus valo ir barsto „Kauno švara“ bei „Kelių priežiūra“, tačiau dėl intensyvaus snygio, vos nuvalius kelius, jie vėl padengiami nauju, puriu sniego sluoksniu, todėl vairuotojų prašome būti atidžius ir neskubėti bei pasirinkti esamai kelio dangos būklei tinkamą greitį ir jo neviršyti.

Detalią Kauno orų prognozę rasite čia. Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.