Skaitytojai praneša iš Dubajaus: vaizdo įraše užfiksavo A. Guogą – Kas vyksta Kaune

Skaitytojai praneša iš Dubajaus: vaizdo įraše užfiksavo A. Guogą

Galima tik pasidžiaugti, kad portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų netrūksta visame pasaulyje – šį kartą dalinamės pranešimu, gautu iš Jungtinių Arabų Emiratų, kuriame užfiksuotas paplūdimiu Dubajuje su palyda žingsniuojantis Seimo narys Antanas Guoga.

Grįžti planuoja kovo pradžioje

Portalas „Kas vyksta Kaune“ susisiekė su Seimo nario kabinetu bei sužinojo, kad A. Guoga į Lietuvą planuoja grįžti kovo 9-ąją. Telefonu atsiliepusi Seimo nario padėjėja sakė, kad su A. Guoga nuotoliniu būdu bendrauja kasdien, tačiau nenorėjo komentuoti, kur šiuo metu yra jų bosas. „Tai yra asmeninė išvyka, mes nežinome, kur jis yra“, – sakė ji.

Paklausta, kokius Seimo nario pavedimus vykdo, padėjėja atsakė, kad nekomentuos. Taip pat ji negalėjo atsakyti ir į klausimą, ar Seimo nariui gresia apkalta. „Mes žinome lygiai tiek, kiek ir jūs, ką parašo žiniasklaida“, – sakė ji.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojo atsiųstame įraše aiškiai galima atpažinti paplūdimiu Dubajuje žingsniuojantį Seimo narį. Įrašą atsiuntęs žmogus teigia, kad įrašą nufilmavo sausio 31 d. Iš įrašą lydinčio komentaro susidaro įspūdis, kad išvysti Seimo narį Dubajaus paplūdimyje piliečiui nelabai patiko.

„Kai pasaulis ir Lietuva bando pažaboti susirgimus nuo COVID-19 pandemijos ir rekomenduoja atidėti keliones ne tik į užsienį, bet ir judėjimą tarp miestų, lankant savo artimuosius gyvenančius kituose miestuose, pasidaro labai keista pamačius Seimo narį Antaną Guoga ramiai sau vaikštinėjantį po Dubajaus paplūdimius“, – rašo skaitytojas. Jis taip pat piktinasi, kad A. Guoga nedėvi kaukės ir bendrauja su dar trimis žmonėmis, kurie, skaitytojo vertinimu, greičiausiai nėra jo šeimos ūkio atstovai.

Tiesa, skaitytojui norisi priminti, kad net ir LR Seimo nariams galioja tos šalies taisyklės, kurioje jie vieši, o ne Lietuvoje įvesto karantino ribojimai.

Kalbos apie apkaltą nutilo

Anksčiau žiniasklaidoje buvo skelbiama, kad Seimo nario mandato nusprendęs atsisakyti politikas, buvęs Europos parlamento narys A. Guoga yra išvykęs į užsienį, dėl ko negalėjo fiziškai sudalyvauti  Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdyje (VRK), kuriame privalėjo patvirtinti, jog iš tiesų atsisako mandato.

Nors politikas ir informavo apie savo išvyką Seimo kanceliariją, tačiau nenurodė, kurioje šalyje vieši. Tuomet A. Guoga socialiniuose tinkluose stebėjosi, kad VRK nenori svarstyti jo atsisakymo nuotoliniu būdu.

Galiausiai A. Guoga informavo VRK narius, kad negalės sausio 21 dalyvauti  posėdyje, kuriame buvo planuojama svarstyti mandato atsisakymo klausimą bei prašė atidėti jo, kaip Seimo nario, įgaliojimų nutraukimo procedūrą iki kovo pradžios.

Apie tai, kad išeina iš Seimo ir užleidžia savo vietą į korupcines schemas įsivėlusiam ir anksčiau vos apkaltos išvengusiam kitam Darbo partijos atstovui Artūrui Skardžiui, A. Guoga pareiškė sausio 13-osios išvakarėse.

Seimo Etikos ir procedūrų komisija po A. Guogos pareiškimo ėmėsi svarstyti ir dar vieną viešojoje erdvėje pasklidusią informaciją, kad A. Guoga grįžo vadovauti įmonei „Cypherpunk Holdings“, nors Seimo nariams yra draudžiama turėti pajamų iš kitų veiklų.

„Mes, kaip Etikos ir procedūrų komisija, jeigu matome, kad yra nesuderinamos pareigos ir dėl to gali grėsti apkalta, galime inicijuoti šį procesą“, – portalui DELFI yra teigusi komisijos pirmininkė Aušrinė Norkienė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.