Dėl sniego sukeltos ekstremalios situacijos laikinai uždaromas prekybos centras „Molas“ – Kas vyksta Kaune

Dėl sniego sukeltos ekstremalios situacijos laikinai uždaromas prekybos centras „Molas“

Asociatyvi / D. Biržiečio nuotr.

Trečiadienio vakarą prekybos centre „Molas“ apsipirkti planavę kauniečiai atsimušė į uždarytas duris. Baiminamasi, kad stogo konstrukcija gali neatlaikyti sunkaus sniego sluoksnio – bus organizuojami valymo darbai, bet kol kas neaišku, kada prekybos centras atsidarys.

„Girdėjau kad PC „Molas“ užsidaro, nes stogas gali įlūžti nuo sniego“, – tarp pardavėjų sklandančiais gandais dalijosi „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas, pridūręs, kad prekybos centras šiandien dar veikė, bet vėliau užvėrė duris.

Tai patvirtina kitos kaunietės informacija – apie 18 val. atvykus į „Molą“, prekybos centras jau buvo uždarytas. Moteris teigė apie nutrauktą veiklą neradusi informacijos nei ant durų, nei internete.

Kauno „Molo“ valdytoja Indrė Januševičiūtė „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė, kad šalyje įsivyravus sudėtingoms meteorologinėms sąlygoms, kai iškritęs sniegas muša dešimtmečio rekordus, imamasi visų atsargumo priemonių ir laikinai stabdoma prekybos centro veikla.

„Su didele atsarga įvertinę dėl drėgno sniego susidariusias apkrovas, tenkančias pastato stogo konstrukcijai, ir nenorėdami sukelti bent menkiausios rizikos prekybos centro lankytojų ir darbuotojų saugumui, organizuojame sniego valymo darbus“, – sakė I. Januševičiūtė.

Anot „Molo“ valdytojos, darbą planuojama atnaujinti kai tik bus sumažintas sniego kiekis ant stogo. I. Januševičiūtė visų lankytojų atsiprašo už laikinus nepatogumus.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA