Tarnybų sujudimas Žaliakalnyje: sprogo šiluminė trasa – Kas vyksta Kaune

Tarnybų sujudimas Žaliakalnyje: sprogo šiluminė trasa „Kauno energijos“ komentaras

https://videopress.com/v/aRROu8st

Trečiadienio popietę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pranešė apie Žaliakalnyje degantį namą, kaip paaiškėjo vėliau, P. Višinskio gatvėje sprogo šiluminė trasa.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė informavo, kad 14.54 val. buvo gautas pranešimas, jog Kaune, P. Višinskio g. 23, dega namas.

Pirminiais duomenimis, įvykio vietoje ugniagesiai nerado jokių degimo požymių, paaiškėjo, kad minėtoje gatvėje sprogusi šiluminė trasa. Laukiama komunalininkų.

Atnaujinta 16.33 val.

„Kauno energijos“ komunikacijos projektų vadovas Ūdrys Staselka nurodė, kad gavę pranešimą iš Bendrojo pagalbos centro, į incidento vietą nuvyko bendrovės darbuotojai – nustatyta defektą atsiradus ne „Kauno energijai“ nuosavybės teise priklausančiame vamzdyne.

„Dėl defekto įvyko termofikacinio vandens nuotėkis šalia pastato P. Višinskio g. 23, Kaune. Nuotėkis nedelsiant sustabdytas, defektą turės sutvarkyti vamzdyno savininkas. Sprogimo nebuvo, gyventojai nenukentėjo“, – patikino Ū. Staselka.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA