Mįslingo įvykio Kauno mariose tyrimas juda pirmyn: pareigūnai kreipiasi į gyventojus – Kas vyksta Kaune

Mįslingo įvykio Kauno mariose tyrimas juda pirmyn: pareigūnai kreipiasi į gyventojus

Aiškėja daugiau detalių apie vakar Kauno mariose nutikusią nelaimę, kuomet į vandenį įlūžo automobilis. Kaip jau rašyta, į 10 metrų gylį nugrimzdęs „Subaru“ rastas dar vakar, tačiau jo vairuotojas vis dar ieškomas.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, sausio 19 dieną apie 19.39 val. buvo gautas vyriškio pranešimas, kad prie jo pribėgo 3 vaikinai ir paprašė iškviesti pagalbą, nes prie jachtklubo, Kauno mariose, galimai įlūžęs automobilis.

Atvykus ugniagesiams, ant ledo automobilio nebuvo matyti. Paruošus narų įrangą apie 20.11 val. į vandenį panėrė narai. Apie 21.22 val. išniręs naras pranešė, kad rado dugne ant stogo apvirtusį automobilį „Subaru“. Automobilis buvo rastas 50 m nuo kranto 10 m gylyje.

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ trečiadienį nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, „Subaru“ savininkas surastas, bet automobilį vairavo ne jis.

„Panašu, jog automobilis buvo parduotas. Pagal turimą informaciją, automobilis be techninės apžiūros ir draudimo“, – komentavo O. Vaitkevičienė ir pridūrė, kad automobilį vairavęs asmuo vis dar ieškomas.

Gyventojai, žinantys, kas galėjo vairuoti minėtą „Subaru“ automobilį, prašomi nedelsiant susisiekti su pareigūnais el.paštu [email protected].

Pasak O. Vaitkevičienės, vairuotojui gresia atsakomybė dėl sukelto eismo įvykio, pavojingo vairavimo. Taip pat aplinkos apsaugos specialistai vertina padarytą žalą gamtai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA