Miesto centre nebeliko „Maximos“ | Kas vyksta Kaune

Miesto centre nebeliko „Maximos“

R. Tenio nuotr.

Ilgus metus pirkėjus Kauno centre džiuginusi „Maxima“ užvėrė duris, šį kartą ne rekonstrukcijai – planų tęsti veiklą Kęstučio gatvėje prekybos tinklas nebeturi.

Dėl kokių priežasčių ir kokie „Maximos“ planai ateičiai, portalo domėjosi ne vienas skaitytojas. „Parduotuvėlė visgi buvo populiari ir vieta prekybai gera“, – apmaudą liejo pasipirkti nebesuspėję kauniečiai.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė, pasibaigus patalpų nuomos sutarčiai, ši „Maximos“ parduotuvė Kęstučio gatvėje nuo sausio 12 dienos yra uždaryta.

„Apgailestaujame pirkėjų, jeigu tai sukėlė nepatogumų ir norime pakviesti juos lankytis kitose artimiausiose „Maximos“ parduotuvėse“, – pridūrė E. Dapkienė.

Pasiteiraus apie „Maximos“ ateities planus ir naujas prekybos vietas Kaune, parduotuvės atstovė teigė šios informacijos komentuoti negalinti.

„Maximos grupės“, kuriai priklauso ir prekybos tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“, išleistos obligacijos yra kotiruojamos NASDAQ Vilniaus bei kitose tarptautinėse biržose, todėl informacija apie investicijų planus konkrečioje šalyje pagal galiojančius teisės aktus pirmiausiai turi būti atskleista per biržą. Dėl šios priežasties detalizuoti plėtros planų 2021 m., deja, negalime.“

Tiesa, į prekybines paskirties patalpų nuomą ar pirkimą Kęstučio g. 55, jau gali pretenduoti visi norintys. Patalpų nuomos skelbimas prieinamas viešai, internete.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA