Neramumai Šilainiuose: daugiabučio namo kieme susprogdintas automobilis – Kas vyksta Kaune

Neramumai Šilainiuose: daugiabučio namo kieme susprogdintas automobilis įtariamasis paspruko su dviračiu

Sprogimas Šilainiuose
Sprogimas Šilainiuose / Skaitytojų nuotr.

Sekmadienio vakarą Šilainių mikrorajone, daugiabučio namo kieme, susprogdintas lengvasis automobilis.

„Apie 23.30 val. į vieną kiemą atlėkė pora gaisrinių, policijos ekipažas, bet gaisrines greit išvažiavo, po to atlėkė dar 4-5 policijos ekipažai į vieną kiemą Baltų prospekte. Apsitvėrė Stop juostom. Apie 4-5 ekipažai važinėjo Baltų pr. ir aplink su mirgalkėm kažko ieškodami“, – sekmadienio vakaro įvykius naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pasakojo skaitytojas.

Jam antrino ir dar viena Šilainių mikrorajono gyventoja, teigdama, kad Baltų pr. nuaidėjo sprogimas, o įtariamojo ieškojo gausios policijos pareigūnų pajėgos.

Policijos departamento duomenimis, sausio 3 d. apie 23.16 val. Kaune, Baltų prospekte, daugiabučio namo automobilių stovėjimo aikštelėje, nepažįstamas asmuo, išdaužęs automobilio „VW Golf“ lango stiklą, į automobilio vidų įmetė sprogstamąjį užtaisą.

Sprogimo metu smarkiai apgadintas minėtas automobilis bei nežymiai apgadinti šalia stovėję trys lengvieji automobiliai. Nuostolis nustatinėjamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d. – turto sunaikinimas ar sugadinimas.

Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, 23.19 val. buvo gautas pranešimas, kad iš automobilio rūksta dūmai, atviros liepsnos nematyti, buvo girdėti sprogimas, yra iškritęs priekinis automobilio stiklas. Gaisro požymių nebuvo, automobilis buvo sprogęs iš vidaus, tyrimą atliko policijos pareigūnai.

Papildyta 08.29 val.

Nelaimės liudininkės teigimu, įtariamasis paspruko dviračiu. „Kas juokingiausia, kad jis spruko su dviračiu, po visus Šilainius primetė savo pėdsakų, suklaidino pareigūnus kol galiausiai pats dingo. Policijos ekipažu buvo daugiau, nei parašyta. Vieni gaudė su automobiliais, kiti pėsčiomis sekė pėdsakus“, – pasakojo moteris.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ teigė įvykį matęs ir girdėjęs vyras – sprogimas buvo išties garsus. „Galvojau kas ten žybtelėjo, nes rūkiau tuo metu prie lango. Pokštelėjimas, žybtelėjo kokias 2 sec., galvojau fejerverkai“.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.