Savivaldybė patikslino, kaip sutiksime Naujuosius Kaune – Kas vyksta Kaune

Savivaldybė patikslino, kaip sutiksime Naujuosius Kaune

Asociatyvi / A.Sazanskio nuotr.

Reaguodama į policijos generalinio komisaro Renato Požėlos siūlymą savivaldybėms atsisakyti naujamečių fejerverkų ir kitų simbolių, Kauno miesto savivaldybė patikslino, kad šventinės nuotaikos mieste netrūks. Laikrodžiams išmušus vidurnaktį mieste vyks fejerverkų šou. Tiesa, norint gyventojus paskatinti likti namuose, vietos kur vyks pirotechnikos pasirodymai nebus atskleistos.

Kaip komentavo Kauno miesto Kultūros skyriaus vedėja Agnė Augonė, Kaunas pritaria ir palaiko Policijos generalinio komisaro pasiūlymus – riboti patekimus į pagrindines miestų aikštes arba užgesinti Kalėdų egles.

Prieš dvi savaites miesto valdžia nutarė, kad Naujųjų sutiktuvės, kaip ir Šv. Kalėdos, šiemet Kaune bus kitokios. Skirtingai nei įprastai, didžiules žmonių minias pritraukdavęs naujametinis vakarėlis Rotušės aikštėje nevyks. Miestas atsisako ir šioje vietoje būdavusių tradicinių fejerverkų.

Siekiant užtikrinti gyventojų saugumą ir rūpinantis visuomenės sveikata, Naujųjų metų išvakarėse numatyta fizinėmis priemonėmis riboti patekimą į Rotušės aikštę tiek pėstiesiems, tiek ir automobiliams. Tai tęsis nuo gruodžio 31 d. 20 val. iki sausio 1 d. 8 val.

Atsižvelgiant į šiandieninę situaciją, savivaldybė primygtinai ragina visus atsisakyti idėjos Naujųjų naktį eiti iš namų ir rinktis viešosiose miesto erdvėse.

Miestas atitinkamai planuoja sustiprinti šventinę atmosferą simboliniais naujametiniais fejerverkais skirtingose, tačiau iš anksto neskelbiamose miesto vietose, kad tai būtų patogiai matoma pro namų langus ar balkonus. Tokių lokacijų numatoma iki dešimties.

PATVIRTINTA NAUJŲ LIGOS ATVEJŲ PER VAKAR DIENĄ:
*Per vakar dieną ištirta ėminių

Per praėjusią parą nuo SARS-CoV-2 paskiepyta asmenų:
Iš viso nuo SARS-CoV-2 paskiepyta asmenų

14 dienų sergamumas COVID-19 liga (100 tūkst. gyventojų)

LIETUVOJE PATVIRTINTŲ LIGOS ATVEJŲ

Pasveikusių viso

(informacija atnaujinta pagal Lietuvos statistikos departamento pateiktus duomenis)
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA