Antrąją Kalėdų dieną policija surašė 100 protokolų – pusė jų už daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktus – Kas vyksta Kaune

Antrąją Kalėdų dieną policija surašė 100 protokolų – pusė jų už daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktus apgręžta daugiau nei 3,3 tūkst. automobilių

BNS 2020/12/27 10:52
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Antrąją Kalėdų dieną dėl galiojančio draudimo vykti į kitas savivaldybes patikros postuose nepraleista daugiau nei 3,3 tūkst. automobilių.

„Iš viso buvo apgręžta 3315 automobilių“, – BNS sekmadienį sakė Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis.

Automobilių kontrolę postuose vykdo policijos pareigūnai, pasieniečiai, Šaulių sąjunga, Karo policija, Viešojo saugumo tarnyba, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba.

Policijos pareigūnai už karantino reikalavimų nesilaikymą praėjusią parą surašė 100 protokolų, 11 iš jų – už judėjimo tarp savivaldybių pažeidimus.

„Iš 100 protokolų pusė yra už daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktus“, – sakė R. Matonis.

Kauno apskrityje sustabdyta 27 tūkst. transporto priemonių

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, per parą, nuo vakar 09.00 val. iki šiandien 09.00 val., Kauno apskrityje sustabdyta 27 tūkst. transporto priemonių, daugiau nei 1300 teko apsisukti.

Išaiškintas ir vėl ne vienas KET pažeidimas – transporto premonės, vykusios per postą, buvo ir be techninės apžiūros, ir be draudimo.

Nuo praėjusios savaitės vidurio, kuomet buvo įvesti judėjimo ribojimai, kontrolės postuose pareigūnai apgręžė apie 28 tūkst. transporto priemonių. Maždaug 10 tūkst. iš jų apgręžta per Kūčias ir dvi Kalėdų dienas.

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, Vyriausybė iki sausio 3 dienos uždraudė judėjimą tarp savivaldybių be būtino reikalo. Masiškai tikrinti vykstančius automobilius policija nutarė savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Policija ragina keliaujančius gyventojus pateikti dokumentus, įrodančius teisę judėti.

Žmonėms keliauti galima darbo tikslais, vykstant pas gydytoją ar į laidotuves. Automobiliu gali važiuoti ne daugiau dviejų asmenų arba drauge gyvenantys asmenys.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA