Žiauri avarija: po smūgio į stulpą persekiojamas „BMW“ skilo į kelias dalis – Kas vyksta Kaune

Žiauri avarija: po smūgio į stulpą persekiojamas „BMW“ skilo į kelias dalis portalo skaitytojai užfiksavo avarijos vaizdus

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Kauno mieste įvyko itin žiauri avarija. Po „BMW“ automobilio smūgio į stulpą, jo dalys pažiro 100 metrų atstumu, iškrito variklis, atitrūko važiuoklė. Kaip teigia portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, automobilio vairuotojas, dar su gyvybės ženklais, greitosios medicinos pagalbos medikų išvežtas į Kauno klinikas.

BMW avarija Raudondvario plente

Spėjama, kad automobilio greitis galėjo būti nemažas, portalui „Kas vyksta Kaune“ atsiųstose nuotraukose matosi, kad spidometro žyma sudaužytame automobilyje pasiekusi 150 km/h ribą.

Kaip pasakojo liudytojai, naktį matę minėtą eismo įvykį, automobilis apie 2 valandą nakties Raudondvario plentu lėkė dideliu greičiu, jį persekiojo keli policijos ekipažai.

Policijos departamento duomenimis, gruodžio 26 d. apie 1.45 val. Kaune, Raudondvario plente, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį „BMW 530SE”, kurio vairuotojas stabdomas nestojo ir, pravažiavęs pro poste dirbančius pareigūnus, staiga padidino greitį ir bandė pasišalinti.

Tuo pačiu metu Raudondvario pl. važiavo kitas policijos ekipažas, kuris pastebėjęs nestojusį automobilį, važiavo jam paskui. Trumpam dingęs iš akiračio automobilis „BMW” pastebėtas atsitrenkęs į šalikelėje stovintį metalinį stulpą.

Ant šaligatvio rastas iš automobilio iškritęs 1984 metais gimęs vairuotojas, kuris dėl galvos traumos paguldytas į ligoninę.

Pareigūnų duomenimis, nuo vairuotojo sklido alkoholio kvapas, 2020 m. birželį jam atimta teisė vairuoti. Dėl eismo įvykio pradėta administracinio nusižengimo teisena.

Tiesa, minėtas automobilis „BMW“, patekęs į eismo įvykį, prieš 6 dienas kauniečių buvo pastebėtas automobilių pardavimo skelbimuose. Prie automobilio nuotraukų paskelbtas tekstas bylojo, kad automobilis yra tvarkingas, tačiau jam reikia naujų padangų, nes esamos – vasarinės. Ar tai galėjo būti avarijos priežastimi, aiškinsis policijos ekspertai.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA