Per Kūčias policija nepraleido 3,5 tūkst. automobilių – išrašė 83 baudas – Kas vyksta Kaune

Per Kūčias policija nepraleido 3,5 tūkst. automobilių – išrašė 83 baudas

BNS / Ignas Jačauskas 2020/12/25 09:20
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Lietuvai praėjusią parą pasitinkant Kūčias dėl galiojančio draudimo vykti į kitas savivaldybes patikros postuose policija nepraleido beveik 3,5 tūkst. automobilių.

„Iš viso buvo neįleistos 3444 transporto priemonės“, – BNS penktadienį sakė Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis.

Pasak jo, iš viso nuo praėjusios savaitės vidurio, kuomet buvo įvesti judėjimo ribojimai, postuose apgręžta jau beveik 20 tūkst. transporto priemonių.

Pareigūnai už karantino suvaržymų nesilaikymą surašė 83 protokolus, aštuonis iš jų – už judėjimo tarp savivaldybių pažeidimus. Pasak R. Matonio, daugiausiai surašyta protokolų už daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktus.

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, Vyriausybė iki sausio 3 dienos uždraudė judėjimą tarp savivaldybių be būtino reikalo. Masiškai tikrinti vykstančius automobilius policija nutarė savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Policija ragina keliaujančius gyventojus pateikti dokumentus, įrodančius teisę judėti.

Žmonėms keliauti galima darbo tikslais, vykstant pas gydytoją ar į laidotuves. Automobiliu gali važiuoti ne daugiau dviejų asmenų arba drauge gyvenantys asmenys.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA