Sekmadienį prie Kauno prekybos centrų užimtos beveik visos automobilių stovėjimo vietos – Kas vyksta Kaune

Sekmadienį prie Kauno prekybos centrų užimtos beveik visos automobilių stovėjimo vietos

Naujajai Vyriausybei ruošiantis griežtinti karantiną, kai kurie kauniečiai sekmadienį suskubo apsipirkti. Prie daugelio miesto didžiųjų prekybos centrų spūstys nesiformuoja, tačiau sumažinus automobilių stovėjimo vietų, aikštelės praktiškai užpildytos iki kraštų.

Kaip matyti „Kas vyksta Kaune“ filmuotoje medžiagoje, užimtos kone visos automobilių stovėjimo vietos Pramonės prospekto „Maximos“, „Lidl“, „Senukų“ aikštelėse, panaši situacija Savanorių prospekto ir Jonavos gatvės „Maxima“ prekybos centruose.

Apribotas aikštelių teritorijas aiškiai žymi nenutirpęs sniegas – tai itin gerai matosi prie „Savo“, kur užtvertas iš pažiūros didelis plotas. Ilgiau vietos paieškoti gali tekti „Megoje“, čia automobilius kauniečiai palieka ant išvažinėtos vejos greta aikštelės.

Tiesa, portalo skaitytojai praneša, kad eismo situacija sudėtingesnė prie „Molo“, kur sekmadienį vyksta ūkininkų turgelis. Anot automobilių eiles užfiksavusio kauniečio, spūstis esą tęsiasi net K. Baršausko gatvėje.

„Viduje nebuvome, bet žmonių eilių lauke nėra, reiškia, visi viduje. Tačiau „vinis“ tai turgelis, kur visi kalba, klausinėja, nugarom trinasi… Baisu. Nesuprantame, kaip šiuo laikotarpiu gali veikti turgus“, – svarstė vyras.

Pasak skaitytojo, pakvėpuoti grynu žiemišku oru norinčių žmonių daug ir ant Trijų mergelių tilto. Čia praeiviams reikėtų pasisaugoti, kadangi pėsčiųjų tilto danga apšalusi ir itin slidi.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad nuo trečiadienio šalyje įsigaliojus sugriežtintiems karantino reikalavimams, parduotuvių aikštelėse stovėjimo vietų skaičius sumažintas penkeriopai, leidžiama užpildyti ne daugiau kaip 20 proc. vietų.

Naujojo sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio teigimu, penktadienį vykusiame Ministrų kabineto susitikime su sveikatos ir kitais ekspertais tartasi priimti naujus karantino suvaržymus, susijusius su mobilumu, įstaigų darbo užtikrinimu.

„Visų pirma, tai bus, matyt, priemonės, ką ekspertai sako, susijusios su mobilumu, judėjimu, gydymo įstaigų funkcionalumo užtikrinimu, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro procesų sutvarkymu, slaugos ir kitų svarbių rizikos įstaigų sutvarkymo. Manau, kad rytoj mes galėsime pasakyti, dabar vyksta įtemptas darbas, analizė, diskusija, nes visuomenei negalima pateikinėti prieštaringų teiginių, negalima abejoti“, – žurnalistams po susitikimo su premjere Ingrida Šimonyte šeštadienį sakė A. Dulkys.

Konkrečius sprendimus dėl karantino griežtinimo Vyriausybė ketina priimti sekmadienį, 15 val. planuotas posėdis buvo valanda pavėlintas ir prasidės 16 val.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.