Puikų puolimą pademonstravęs „Žalgiris“ grįžo į Eurolygos pergalių kelią – Kas vyksta Kaune

Puikų puolimą pademonstravęs „Žalgiris“ grįžo į Eurolygos pergalių kelią

„BC Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo šeštą pergalė Eurolygoje. Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje rezultatu 81:69 (24:12, 19:21, 17:17, 21:19) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ komandą.

Rungtynių pradžioje dvitaškį pataikė Marius Grigonis, Joffrey Lauvergne surinko šešis taškus iš eilės, du tritaškius smeigė M.Grigonis, o vieną tolimą metimą pataikė Nigelas Hayesas – 17:8. Po pertraukėlės iš toli pataikė ir Lukas Lekavičius, M.Grigonis pridėjo du taškus greitoje atakoje, o su pirmojo kėlinio sirena du taškus pelnė komandos kapitonas Paulius Jankūnas – 24:12.

Prasidėjus antram ketvirčiui „Žalgiris“ pralaimėjo atkarpą 0:6, bet tada po tritaškį pataikė Thomasas Walkupas ir N.Hayesas – 30:20. Penkis taškus iš eilės pelnė M.Grigonis, trečią savo tritaškį smeigė N.Hayesas, J.Lauvergne įdėjo iš viršaus, o itin tolimą tritaškį metimą kėlinio pabaigoje pataikė puikią pirmą rungtynių dalį sužaidęs M.Grigonis – 43:33.

Antroji rungtynių dalis žalgiriečiams prasidėjo labai prastai, nes varžovai spurtavo ir priartėjo – 43:41. Po M.Schillerio minutės pertraukėlės dar vieną tritaškį pataikė M.Grigonis, metimu iš vidutinio nuotolio pasižymėjo T.Walkupas, N.Hayesas pataikė iš po krepšio, bet varžovai išlygino rezultatą – 50:50.

Taškų badą nutraukė tolimas Artūro Milaknio metimas, netaiklų Roko Jokubaičio metimą pataisė P.Jankūnas, o Augustine‘as Rubitas pelnė penkis taškus iš eilės ir kauniečiai vėl įgijo dviženklį pranašumą – 60:50.

Pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje aštuonis taškus surinko R.Jokubaitis, o L.Lekavičius pridėjo du – 70:60. Dar du taškus pelnė R.Jokubaitis, N.Hayesas pridėjo dvitaškį su varžovo pražanga, o A.Rubitas pataikė vieną baudos metimą – 76:67. Savo šeštą tritaškį pataikė M.Grigonis, du baudų metimus sumetė A.Rubitas ir žalgiriečiai iškovojo pergalę rezultatu 81:69.

„Žalgiris“: M.Grigonis 24 (5 atk. kam.), N.Hayesas 14, R.Jokubaitis 10, J.Lauvergne 8 (8 atk. kam.), A.Rubitas 8 (7 atk. kam.), T.Walkupas 5 (8 rez. perd.), L.Lekavičius 5, P.Jankūnas 4 (5 atk. kam.), A.Milaknis 3, M.Gebenas 0.

„Panathinaikos“: N.Nedovičius 12 (4 rez. perd.), I.Papapetrou 10 (4 rez. perd.), G.Papagiannis 10 (11 atk. kam.), S.Mackas 10.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.