Kauno gatves nuklojus sniegui, pasipylė avarijos – Kas vyksta Kaune

Kauno gatves nuklojus sniegui, pasipylė avarijos

Skaitytojo Manto nuotr.

Ketvirtadienio vakarą Kauno miestą nuklojo baltas sniego sluoksnis. Pasidžiaugti žiemiškais vaizdais teko ir vairuotojams, dėl lijundros ir šlapdribos keliai pasidengė ledo ir sniego sluoksniu, todėl eismo sąlygos ne pačios maloniausios. Nors gatvėse darbuojasi barstytuvai, tačiau avarijų mieste išvengti nepavyko.

Internautai dalinasi vaizdais iš žiema alsuojančių gatvių ir miesto vietovių. Kaune šiuo metu spaudžiant beveik 2 laipsnių šaltukui, sniegas ant žemės nevirsta balomis, tad pasidžiaugti galima ilgiau.

Gatvės pasidengė sniegu / „Kas vyksta Kaune“ grupės skaitytojų nuotr.

Tačiau dėl snaigių krykštauja ne visi, mat pasipylė pranešimai ir apie mieste įvykusias nelaimes. Vienas iš eismo įvykių nutiko Šilainių mikrorajone, čia slidžiame kelyje vienas automobilis kliudė stovinčią transporto priemonę.

Avarija Baltijos gatvėje / skaitytojo Manto nuotr.

Kaip pranešė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, 20.41 val. gautas pranešimas, jog Baltijos ir Prūsų gatvių sankryžoje užfiksuotas eismo įvykis, kai lengvasis automobilis „Volkswagen Passat“ kliudė šalikelėje stovėjusį tos pačios markės automobilį.

Avarijos metu žmonės nenukentėjo, tačiau pilietiškas vairuotojas iš įvykio vietos nepabėgo, o informavo policijos pareigūnus, jog būtų surastas kliudyto automobilio savininkas ir žala tinkamai atlyginta.

Anot budinčio pareigūno, pasirodžius sniegui ir keliams tapus čiuožykla, panašių eismo įvykių fiksuota dar bent 5. Jis patikino, jog gatvėse dirba kelininkų barstytuvai, tačiau keliai išlieka slidūs, todėl vairuotojai turėtų būti atidesni ir vairuoti saugiai.

Gatvės pasidengė sniegu / „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Lietuvos automobilių kelių direkcija atkreipia vairuotojų dėmesį, kad naktį visoje Lietuvoje eismo sąlygas sunkins lijundra ir plikledis.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, naktį numatomi krituliai: sniegas, pereinantis į lietų, dulksną. Daug kur formuosis lijundra, plikledis. Žemiausia temperatūra – nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio.

Bendrovė „Kelių priežiūra“ vykdys prevencinį kelių barstymą, tačiau kelininkai vairuotojų prašo atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį, laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.