Absurdiška situacija: įvedus ribojimus stovėjimo aikštelėse, kauniečiai rado išeitį – Puslapis 3 – Kas vyksta Kaune

Absurdiška situacija: įvedus ribojimus stovėjimo aikštelėse, kauniečiai rado išeitį

Kauniečiai dalijasi vaizdais, kokias pasekmes sukėlė trečiadienį Vyriausybės įvesti nauji ribojimai prekybos centrams dėl automobilių stovėjimo aikštelių. Policija taip pat sulaukė pranešimų apie neleistinose vietose paliekamus automobilius.

Didieji Kauno prekybos centrai apribojus automobilių stovėjimą

Nuo trečiadienio įsigaliojus Vyriausybės sprendimui riboti vietas prekybos centrų stovėjimo aikštelėse, kauniečiai ėmėsi spręsti parkavimo problemą savais būdais, tad dabar vietiniai gyventojai susiduria su eismo trikdžiais, mat automobiliai paliekami tiesiog gatvėje, prie šaligatvių.

„Prie visų prekybcentrių tas pats… ne aikštelėje, o gatvėje arba kiemuose mašinas statosi“, – rašė Nerijus.

„Idiotizmas… Uždarė aikštelę, tai visi ant Partizanų gatvės stato, vakarop, manau, bus šikna“, – spėjo vaizdo įrašu pasidalijęs Paulius.

Prekybos centrų stovėjimo aikštelės

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčio pareigūno duomenimis, šiandien buvo gauti keli pranešimai apie neleistinose vietose paliktus automobilius. Konkrečiai Partizanų gatvėje apie tokius pažeidimus nepranešta, tačiau nusižengimų užfiksuota A. Baršausko gatvėje.

Panašu, kad tokius savavališkus automobilių statytojus pastebėjo ir atsakingos institucijos, kurios bando palaikyti tvarką ir vykdyti valdžios padiktuotus nurodymus. Anot kauniečio žurnalisto Juro Jankevičiaus, šalia „Lidl“ prekybos centro surikiuotiems automobiliams „Unipark“ atstovai neteisėtai išrašė baudas už stovėjimą.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad trečiadienį visoje šalyje įsigaliojo griežtesni karantino reikalavimai, tarp kurių ir didelio dėmesio sulaukęs stovėjimo aikštelių ribojimas, pagal kurį prie prekybos centrų esančios aikštelės gali būti užpildytos ne daugiau kaip 20 proc.

Prekybos centrai suskubo vykdyti Vyriausybės reikalavimus ir pradėjo uždarinėti aikšteles, dalį stovėjimo vietų apjuosė stop juostomis ar pastatė kitokius užtvarus, kad gyventojai neparkuotų automobilių visoje stovėjimų aikštelių erdvėje.

Karantinas Lietuvoje pratęstas iki 2020 m. gruodžio 31 dienos, 00.00 val.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.