Didieji Kauno prekybos centrai stovėjimo vietų skaičių sumažinus penkis kartus – Kas vyksta Kaune

Didieji Kauno prekybos centrai stovėjimo vietų skaičių sumažinus penkis kartus

D. Biržiečio nuotr.

Nuo trečiadienio šalyje įsigaliojus sugriežtintiems karantino reikalavimams, parduotuvių aikštelėse stovėjimo vietų skaičius sumažintas penkeriopai. Papildomų saugumo priemonių ėmėsi ir „Akropolis“ su „Mega“ – nors dideli stovėjimo aikštelių plotai uždaryti, trečiadienio vakarą spūstys prie pagrindinių miesto prekybos centrų nesiformavo, eismas vyko įprastai.

Kauno prekybos centrą „Mega“ valdančios bendrovės „Baltic Red“ generalinio direktoriaus pavaduotoja Ieva Goštautaitė-Gedutė naujienų agentūrai BNS sakė, kad „Megos“ klientams palikta apie 500 parkavimo vietų.

„Megos“ atstovės teigimu, kadangi aikštelė yra gana didelė bei pasiskirsčiusi aplink visą prekybos centrą, ribojamos kai kurios zonos, uždaryta daugiaaukštė aikštelė, dalimi jos naudojasi tik prekybos centro darbuotojai, be to, priekinėje centro pusėje esančioje zonoje pastatyti eismą draudžiantys ženklai.

Į minėtą teritoriją gali patekti tik krovininis transportas. Beje, uždaryta dalis įėjimų į prekybos centrą – likę tik pagrindiniai, prie kurių koncentruotos automobilių stovėjimo vietos.

Kaip skelbta pranešime žiniasklaidai, automobilių stovėjimo vietų skaičių apribojus iki 20 proc., Kauno „Akropolis“ lankytojams paskyrė visą pirmąjį bei dalį antrojo automobilių stovėjimo aikštelės aukšto. Trečias ir ketvirtas aukštai, kaip matyti „Kas vyksta Kaune“ nuotraukose, visiškai tušti.

Daugiaaukštėje „Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelėje yra 2420 vietų, kuriomis naudojasi tiek prekybos centro darbuotojai, tiek lankytojai. Nuo šiandien kauniečiams palikta 470 vietų, neįskaitant neįgaliųjų. Eismas aikštelėje reguliuojamas pasitelkiant kontrolės sistemą, tvarkai prižiūrėti taip pat paskirti papildomi apsaugos darbuotojai.

„Nors ir turime visas reikiamas priemones naujojo ribojimo įgyvendinimui bei suprantame, kad priemonės padedančios užkirsti kelią viruso plitimui yra labai svarbios, tačiau neatmetame galimybės, jog įgyvendinus šį sprendimą gali susidaryti spūstys automobilių aikštelėje, o lankytojams gali tekti planuoti ilgesnius vizitus prekybos centre bei ieškoti alternatyvių atvykimo priemonių“, – įspėjo „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė, nors trečiadienio vakarą į aikštelę vairuotojai galėjo patekti be trikdžių.

Nuo trečiadienio keičiasi ir vienam asmeniui prekybos centre skiriamas plotas, kuris nuo 10 kv. m. išaugo iki 30 kv. m. bendrosiose erdvėse ir 15 kv. m. prekybos centro parduotuvėse. 10 kv. m. ribojimas išlieka paslaugų teikimo vietose. Kauniečiams taip pat rekomenduojama apsipirkti ne piko valandomis – intensyviausi srautai „Akropolyje“ būna 12-13 val. ir 17-19 val. darbo dienomis bei 12-17 val. šeštadieniais.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.