Karantino pabaigos nesulaukė: kauniečių pamėgtos spurgos vėl garuoja – Kas vyksta Kaune

Karantino pabaigos nesulaukė: kauniečių pamėgtos spurgos vėl garuoja

D. Biržiečio nuotr.

Šalyje lapkričio pradžioje sugrąžinus karantiną, Laisvės alėjoje esanti „Spurginė“, kaip ir pavasarį galiojusių ribojimų metu, nusprendė visiškai stabdyti veiklą. Paskutinį kartą „Kas vyksta Kaune“ kalbinta kavinę valdančios įmonės „Žagaras“ direktorė Milda Miklaševičienė teigė, kad durys bus užrakintos iki karantino pabaigos, tačiau gardžiausių spurgų kepėjos persigalvojo – nuo trečiadienio „Spurginė“ vėl dirba.

Prieš porą savaičių M. Miklaševičienės pasiteiravus, kodėl per karantiną „Spurginė“ uždaryta, moteris portalo žurnalistams nurodė, kad kavinėje dviem pamainomis iš viso dirba 15 žmonių, o prekiaujant spurgomis tik išsinešti, personalo išlaikyti tiesiog nepavyktų.

Visgi šią savaitę „Spurginės“ vitrinoje sušvito užrašas „jau dirbame“, ant durų informuojama, kad maistas tiekiamas išsinešti, tad įsitaisyti vintažinio tarybinių laikų interjero apsupty, kaip ir bet kurioje kitoje kavinėje, nepavyks, tačiau prisikrauti pilną maišą spurgų niekas netrukdo.

„Dalis darbuotojų prastovose. Žmonių nelabai yra, Laisvės alėja apytuštė. Pro langą pažiūrėjus, kauniečių labai sumažėję, ypač vakare, apie 17 val., kai pradeda temti. Negalima pasakyt, geriau ar blogiau bus, bet pabandėme“, – lėtą pradžią komentavo M. Miklaševičienė.

Spurgos, nurodė ji, vėl verda nuo trečiadienio, „Spurginė“ veiks įprastu laiku, nuo 8.30 val. iki 20 val., tik sekmadienį kavinė atidaroma valanda vėliau. Beje, šventiniu laikotarpiu čia galima įsigyti ir kūčiukų, kurių kilogramas kainuoja 7,8 euro.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad „Spurginė“ užsidarė kovo 16 d., tik pradėjus galioti pirmajam karantinui. Veiklą kavinė atnaujino daugiau nei po dviejų mėnesių, birželio 1 d., o atnaujinus ribojimus kuriam laikui vėl sustabdė veiklą.

Sulig rudeniu ir naujais mokslo metais smarkiai šoktelėjus susirgimų koronavirusu skaičiumi, karantinas Lietuvoje vėl įvestas lapkričio 4 d., o lapkričio 25-ąją jį nuspręsta pratęsti iki gruodžio 17 d., 24 val. Gruodžio 2-ąją dar labiau sugriežtinti žmonių būriavimosi ir prekybos vietų reikalavimai, daugiau apie tai skaitykite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.