Masinė avarija Savanorių prospekte: susidūrus keturiems automobiliams, vienas apsivertė – Kas vyksta Kaune

Masinė avarija Savanorių prospekte: susidūrus keturiems automobiliams, vienas apsivertė

Trečiadienio popietę keturiems vairuotojams labai nepasisekė Savanorių prospekte, ties Muravos transporto mazgu. Į du automobilius atsitrenkus dar dviem, vienas vertėsi ant šono.

Kaip matyti „Kas vyksta Kaune“ grupėje paskelbtoje nuotraukoje, vidury važiuojamosios dalies Savanorių prospekto gale stovi keli automobiliai, vienas parvirtęs ant šono. Vairuotojai įspėja, kad Karmėlavos kryptimi stoja eismas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojo teigimu, apie avariją šioje vietoje gauti du pranešimai. 15.15 val. pranešta, kad susidūrė automobiliai „Dacia“ ir „Ford“, vairuotojai nesutaria, kuris kaltas.

15.27 val., policijos duomenimis, į minėtas transporto priemones įsirėžė dar du automobiliai, kurių vienas apsivertė. Pranešime nurodoma, kad gal būti sužalotų žmonių, kadangi vertėsi automobilis.

Visgi apie 15.40 val. susisiekus su Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresniąja gydytoja, ji nurodė, kad greitoji pagalba į nelaimės vietą kviesta nebuvo.

Kol kas nežinoma, ar vairuotojai buvo blaivūs, policija dirba įvykio vietoje. Tuo metu iš trijų juostų po tiltu praktiškai laisva tik viena, nuo viaduko iki Pramonės prospekto sankryžos ir toliau pastarąja gatve beveik iki V. Krėvės prospekto driekiasi spūstis.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA