Skaitytojas fiksuoja „BMW“ manevrus: dabar jau taip Kaune važinėjam? (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Skaitytojas fiksuoja „BMW“ manevrus: dabar jau taip Kaune važinėjam? (papildyta)

Stop kadro nuotr.

Bene dažniausiai įžūlūs „BMW“ vairuotojai už pažeidimus patenka į pareigūnų akiratį, tačiau šį kartą už „BMW“ vairo sėdintis pilietis sulaukė ir kauniečio linčo teismo. Pirmadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo užfiksuotas vaizdo įrašas, kuriame įamžinta Karaliaus Mindaugo prospekte sukelta avarinė situacija.

Kaip matyti vaizdo registratoriumi užfiksuotame vaizdo įraše, pirmadienį apie 19 val. Karaliaus Mindaugo prospektu „BMW“ skrieja lyg pasiklydęs. Stabtelėjęs prie K. Mindaugo pr. ir Kaunakiemio gatvės eismą reguliuojančio šviesoforo, „BMW“ iš ketvirtos eismo juostos nusprendžia persirikiuoti į trečiąją. Nepavykus atlikti manevro, tučtuojau spaudžia gazo pedalą ir prieš pat kito automobilio nosį iš trečios eismo juostos šoka į pirmąją.

„Dabar jau taip Kaune važinėjam??? „BMW“ vairuotojai, jūs gazą spaudžiat dar prieš užvesdami variklį? Gal bent į bagažinę smegenis įsimeskit prieš išvažiuodami į gatvę!“, – pykčio neslėpė avarinę situaciją įamžinęs skaitytojas.

Tikėtina, kad „BMW“ automobilis bandė pasiekti įvažiavimą į „Akropolio“ prekybos centrą, tačiau staigūs manevrai nepadėjo, vairuotoją supainiojo ir išvažiavimas iš prekybos centro. Kaip matyti, užsižiebęs dešinysis posūkio signalas vairuotojui suteikia viltį pagaliau patekti į „Akropolį“, tačiau kelionė ir vėl baigiasi nesėkme.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad chuliganiškas vairavimas, t. y. pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui keliantis Kelių eismo taisyklių pažeidimas, užtraukia 450-550 Eur baudą vairuotojams bei teisės vairuoti atėmimą 1-2 metams. Neblaiviems vairuotojams bauda didesnė – 750-1000 Eur.

Papildyta spalio 29 dieną 16.14 val.

Dėl paviešinto vaizdo įrašo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Administracinės veiklos skyriuje pradėta administracinio nusižengimo teisena.

Kaip nurodoma Kauno apskr. VPK komentare, iš vaizdo įrašo matyti, kad „BMW“ vairuotojas, keisdamas važiavimo kryptį, t.y. persirikiuodamas iš vienos eismui skirtos juostos į kitą, neduoda kelio gretima juosta, ta pačia kryptimi važiuojančiam pranešėjui ir priverčia jį stabdyti jo vairuojamą automobilį, kad išvengtų susidūrimo su „BMW“.

„Nenustačius „BMW“ vairuotojo veikoje chuliganiškų paskatų, vairuotojas gali būti patrauktas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 1 d., už transporto priemonės vairavimą, pažeidžiant kelių eismo taisykles ir sukeliant pavojingą situaciją (t. y. priverčiant kitus eismo dalyvius staigiai keisti judėjimo greitį, kryptį arba imtis kitokių veiksmų savo ar kitų žmonių saugumui užtikrinti)“, – rašoma Kauno apskr. VPK komentare.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.