Kaune radiatoriai pradės šilti dar šią savaitę

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Įsibėgėjant rudeniui, o termometro stulpeliams vis krentant žemyn, kauniečiai sukruto reikalauti šildymo sezono pradžios. Pasak Kauno miesto savivaldybės, šiltesnių vakarų namuose miestiečiai gali sulaukti jau nuo šio ketvirtadienio.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno savivaldybės Būsto modernizavimo, administravimo ir energetikos skyriaus vedėjas Raimundas Endrikis, šildymo sezonas planuojamas pradėti artimiausiu metu, tikėtina – ketvirtadienį, spalio 15 dieną.

Rekordiškai maža kaina

Šildymo sezoną kauniečiai, Kauno rajono ir Jurbarko gyventojai, šildymui vartojantys miesto šilumą, pasitiks rekordiškai žema šilumos kaina – 2,92 cento už kilovatvalandę su 9 % PVM. Tai – žemiausia šilumos kaina spalį per pastaruosius 23 metus.

Kaip skelbia „Kauno energija“, lyginant su praėjusių metų spaliu, miesto šilumos kaina mažėja 30 proc. Kainos mažėjimą lėmė mažėjusi kuro kaina bei ženkliai sumažėjęs iš kitų šilumos gamintojų perkamas šilumos kiekis, kurį pakeitė pigesnė šilumos gamyba nuosavuose šilumos gamybos įrenginiuose.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad fiziškai šildymą įjungia ir parametrus sureguliuoja namo šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojas.

Pabrėžtina, kad šilumos tiekėjai šilumą tiekia iki pastatų įvadų. Pastatų viduje už šilumos ir karšto vandens sistemų priežiūrą bei remontą yra atsakingi gyventojų pasirinkti pastatų administratoriai ir kvalifikuoti šildymo bei karšto vandens sistemų prižiūrėtojai.

„Kauno energija“ primena, kad iki šildymo sezono pradžios visi šilumos punktai turėjo būti parengti eksploatacijai ir privalo turėti parengties pasus.

28 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vis augantys koronaviruso skaičiai: patvirtinta 950 naujų infekcijos atvejų, mirė dar 6 žmonės

Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui talkins dar daugiau karių (foto)

Koronavirusas plinta ir įkalinimo įstaigose: užfiksuota 19 infekcijos atvejų

Su įkalčiais užkluptas brakonierius sužalojo Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūną

Koronavirusas užklupo Lietuvos futbolo ir krepšinio klubus: komandų gretose – 31 infekcijos atvejis

Vėlinių savaitgalį – viešojo transporto pakitimai

Kilus antrajai koronaviruso bangai daugėja nedarbingumo pažymėjimų

Ministras apie šalyje įvestus ribojimus: efektą pamatysime po dviejų savaičių

Laidos „Farai“ kūrėjams teks pagrįsti būtinybę parodyti asmenį per televiziją

Lietaus neišvengsime, bet šilumos pakaks