Du dalyviai iš Kauno pateko į „Dainų dainelės 2020“ laureatų gretas – Kas vyksta Kaune

Du dalyviai iš Kauno pateko į „Dainų dainelės 2020“ laureatų gretas

Organizatorių nuotr.

Jau 24-tą kartą rengiamas Lietuvos vaikų ir moksleivių respublikinis televizijos konkursas „Dainų dainelė“ šiemet, nepaisant pasaulinės koronaviruso pandemijos, vėl pritraukė gausų jaunųjų šalies vokalistų būrį. Tradiciškai, „Dainų dainelės“ konkursas vyko keliais etapais, o geriausiais balais įvertinti vokalistai bei ansambliai dalyvavo baigiamajame „Dainų dainelės“ laureatų koncerte.

Nors šis konkursas gali pasigirti tikrai didžiule geriausių šalies solistų bei vokalinių ansamblių gausa, visgi, į sekančius etapus patenka, toli gražu, ne kiekvienas.

Šiemet iš gausaus dalyvių būrio, Kauno mieste laureatais tapo tik du dalyviai – tai Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos atstovai – solistė Vakarė Bivainytė (mokytoja Jūratė Miliauskaitė) bei vokalinis ansamblis „Dangi“ (mokytoja Danguolė Beinarytė).

Būtent šie jaunieji dainininkai atliko savo gražiausius kūrinius Vilniaus Nacionaliniame operos ir baleto teatre vykusiame „Dainų dainelės“ baigiamajame laureatų koncerte, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vokalo mokytojos Jūratė Miliauskaitė bei Danguolė Beinarytė jau ne vienerius metus puoselėja jaunimo dainavimo kultūrą bei skatina vaikus tobulėti būtent vokalo srityje.

„Per beveik 30 pedagogikos metų, esu paruošusi ne vieną „Dainų dainelės“ laureatą“ – sako vokalo mokytoja Jūratė Miliauskaitė, – „tokie mano mokinių laimėjimai tik dar labiau motyvuoja nesustoti ir toliau skatinti jaunųjų Lietuvos dainininkų muzikalumą“.

„Dainų dainelė“ pasižymi tuo, jog jos dėka profesionaliosios muzikos padangę išvysta nemažai šiai dienai puikiai žinomų Lietuvos dainininkų. Kasmet šiame konkurse dalyvauja mokiniai iš visų 60-ies Lietuvos savivaldybių, vokalistai yra skirstomi į 4 skirtingas amžiaus grupes. Per visą „Dainų dainelės“ gyvavimo istoriją, joje dalyvavo daugiau nei 200 tūkstančių dainininkų iš visos Lietuvos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA