Kauno „Žalgirio“ žaidėjui nustatyta koronaviruso infekcija

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno „Žalgirio“ komanda į Eurolygos antrojo turo rungtynes su Maskvos srities „Chimki“ ekipa išvyko be vidurio puolėjo Joffrey Lauvergne. Prancūzas liko Kaune, nes vienas iš COVID-19 testų buvo parodęs teigiamą rezultatą.

Žalgiriečiai yra nuolat tikrinami dėl COVID-19. Visiems komandos nariams testai buvo atlikti prieš praėjusios savaitės kelionę į Graikiją ir grįžus iš jos prieš sekmadienio „Betsafe–LKL“ rungtynes. Abiejų testavimų rezultatai visiems komandos nariams buvo neigiami.

Artėjant rungtynėms su „Chimki“, žalgiriečiai dar kartą buvo patikrinti trečiadienį. Ketvirtadienį ryte „Žalgiris“ sulaukė pranešimo, kad visų komandos narių testų atsakymai yra neigiami. Visgi prieš pat komandai pradedant kelionę į Rusiją buvo gautas patikslintas pranešimas, kad J.Lauvergne testo atsakyme įsivėlė klaida ir testas yra teigiamas.

J.Lauvergne nedelsiant buvo izoliuotas nuo komandos, kuri ėmėsi visų būtinų saugumo priemonių. Likusiems komandos nariams buvo atlikti pakartotiniai testai, dar kartą parodę neigiamus rezultatus.

Pačiam prancūzui pakartotinis testas dar kartą bus atliktas penktadienį. J.Lauvergne jokių koronavirusui būdingų simptomų nejaučia ir liko izoliuotis namuose. Į Rusiją vykstančiame komandos dvyliktuke jį pakeitė Marekas Blaževičius.

Grįžus iš Maskvos žalgiriečiams dar kartą bus padaryti COVID-19 testai.

Sekmadienį kauniečių laukia „Betsafe–LKL“ rungtynės išvykoje su Kėdainių „Nevėžiu“, o kitą savaitę – net dvejos Eurolygos rungtynės. Antradienį „Žalgiris“ rungtyniaus Belgrade su „Crvena Zvezda“ komanda, o ketvirtadienį numatomas Eurolygos startas „Žalgirio“ arenoje, kai į Kauną atvyks Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

G. Nausėda imasi iniciatyvos: steigiama sveikatos ekspertų taryba

Kauno rajonas – geltonoje koronaviruso zonoje: atšaukti visi suplanuoti renginiai

Vis augantys koronaviruso skaičiai: patvirtinta 950 naujų infekcijos atvejų, mirė dar 6 žmonės

Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui talkins dar daugiau karių (foto)

Koronavirusas plinta ir įkalinimo įstaigose: užfiksuota 19 infekcijos atvejų

Su įkalčiais užkluptas brakonierius sužalojo Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūną

Koronavirusas užklupo Lietuvos futbolo ir krepšinio klubus: komandų gretose – 31 infekcijos atvejis

Vėlinių savaitgalį – viešojo transporto pakitimai

Kilus antrajai koronaviruso bangai daugėja nedarbingumo pažymėjimų

Ministras apie šalyje įvestus ribojimus: efektą pamatysime po dviejų savaičių