Kai lydi automobilis su švyturėliais, kelyje galima viskas: čia normalu? – Kas vyksta Kaune

Kai lydi automobilis su švyturėliais, kelyje galima viskas: čia normalu?

Skaitytojo nuotr.

Skaitytojai užfiksavo nemalonų incidentą magistraliniame kelyje A5, važiuojant per Č. Radzinausko tiltą. Čia kaunietis susidūrė su dviem tamsiais automobiliais, kurie užblokavo abi eismo juostas, vienas jų buvo su įjungtais mėlynos spalvos švyturėliais.

Skaitytojas spėliojo, jog automobilis lydėjo svarbų asmenį, tačiau iškilo klausimas, ar toks elgesys kelyje pateisinamas tik dėl įjungtų įspėjamųjų švyturėlių?

„Norėčiau pasidalinti video, kaip važinėja namo, spėju koks seimo atstovas (seimo narys ar kitas žmogus turintis teisę „turėti“ lydinčią mašiną). Važiavau nuo „Megos“ link Kačerginės ir mačiau, kaip su įjungtais švyturėliais tamsus džipas seka paskui kitą automobilį ir išvažiuoja nuo Raudondvario pl.“, – istoriją pradėjo skaitytojas.

Skaitytojas neprieštaravo, jog asmuo yra lydimas, tačiau atkreipė dėmesį į automobilių vairavimo manierą. Kaip matyti vaizdo įraše, automobiliai važiavo blokuodami eismą abiejose kelio juostose, o pervažiavus tiltą ir nusukus link Akademijos, džipas švyturėlius išjungė, šis manevras skaitytojui pasirodė gan keistas.

„Smagiausia“ buvo, kai išvažinėjo iš žiedo lydimas automobilis. Kirto žiedo juostas, „užkišo“ sukeldamas avarinę situaciją. Gerai, kad staigiai sureagavau ir spėjau sustoti, kitaip, manau, būčiau sužinojęs, kokio valdžios atstovo vairuotojas nemoka KET ir neįsivaizduoja, kaip reikia važiuoti ir išvažiuoti iš žiedo“, – nemalonų incidentą pasakojo kaunietis.

Nemenkai išsigandęs vairuotojas spėjo sustoti, tačiau toks manevras galėjo baigtis ne taip laimingai.

„Turbūt vairuotojas galvoja, kad veždamas ten tą asmenį yra aukščiau ne tik už KET, bet jam nesvarbus ir elementarus žmonių bei turto saugumas“, – apie nesaugų automobilių manevravimą kalbėjo kaunietis.

Skaitytojas pastebi, jog svarbus žmogus automobilyje galėjo būti pats Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, nes toliau pavažiavę automobiliai nusuko į Obelynės gatvę, kur jis ir gyvena.

„Spėju V. Pranckietis buvo vežamas. Nes senesniuose straipsniuose kaip tik rašoma apie gatvę (į kurią abu automobiliai nusuko), jog ji apšviesta ir sutvarkyta, o kelias ties mokykla neapšviestas ir nesaugus vaikams buvo“, – spėjo jis.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.