Kada bus baigti visi darbai Kauno gatvėse?

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Įvairiose Kauno vietose tebeverdant intensyviems gatvių remonto darbams, ne vienas vairuotojas kasdien susimąsto, kada apkasus iki galo pakeis šviežias asfaltas ir nauji šaligatviai. „Kas vyksta Kaune“ pasidomėjo rekonstrukcijų terminais – kai kurias gatves planuojama užbaigti šiemet, o kitos keliasi į ateinančius metus.

Kęstučio gatvę baigs šiemet

Kaip naujienų portalui nurodė Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis, Kęstučio gatvėje darbus visiškai baigti numatoma iki šių metų galo.

Praėjusią savaitę kelininkai čia įrenginėjo gatvės, dviračių takų, šaligatvių bortelius, piltas smėlis takų pagrindui. Kauniečiams nuolat stringant spūstyje, sunkiai pravažiuojant viešajam transportui, atsirado ir eismą ribojantys ženklai.

Kęstučio gatvėje netikėtai išdygo eismą draudžiantys ženklai 11 nuotr.

Į Kęstučio gatvę šiuo metu draudžiama įvažiuoti iš Vytauto prospekto, A. Mickevičiaus ir Maironio gatvių, važiuoti gali tik gyventojai, viešasis transportas ir aptarnaujantis personalas. Tuo metu tranzitinis srautas kreipiamas Karaliaus Mindaugo prospektu, šie ribojimai turėtų galioti, kol gatvė bus suremontuota.

Taikos prospekte liks šaligatviai

Didelių nepatogumų vairuotojams keliančiame Taikos prospekte šiemet bus užbaigta važiuojamoji dalis bei didžioji dalis gatvės bortų. Keliose atkarpose bus suremontuoti ir šaligatviai su dviračių taku, tačiau iš esmės šaligatvių įrengimas kelsis į kitus metus.

Kovo 11-osios gatvėje, anot A. Pakalniškio, šiemet bus baigta du trečdaliai darbų – numatyta suremontuoti atkarpą tarp Savanorių ir Taikos prospektų, o likusi dalis keliasi į kitus metus.

Prasidėjo Kovo 11-osios gatvės rekonstrukcija: bus įrengtas atskiras dviračių takas ir poilsio aikštelės 6 nuotr.

Dėmesio jau sulaukė Karaliaus Mindaugo, Pramonės prospekto, A. Mackevičiaus gatvės (nuo Birštono gatvės iki Pelėdų kalno) šaligatviai. Pramonės prospekte taip pat įrengiamas naujas dviračių takas bei šaligatvis.

P. Kalpoko viaduko darbai nusikėlė

Tuo metu P. Kalpoko gatvę kertančio viaduko atnaujinimo darbai, pasak A. Pakalniškio, ne visi bus baigti šiemet, mat dabar vykdomi nuo rangovo nepriklausantys tinklų iškėlimo darbai.

„Tik iškėlus dujotiekį ir Energijos skirstymo operatoriaus tinklus bus galima rekonstruoti viaduką. Darbų pabaiga nusikėlė į 2021 m. pavasarį“, – įvardijo Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas.

Darbus atliekanti bendrovė „Kauno tiltai“ anksčiau informavo, kad Žemaičių gatvėje 60 metų skaičiuojantis avarinės būklės viadukas bus demontuotas, o jį pakeis nauja ir saugi jungtis. Statybų metu eismas čia uždarytas, vairuotojai turi apvažiuoti viaduką apylankomis.

36 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Koronavirusu užsikrėtė legendinis krepšininkas iš Kauno V. Chomičius

Į šturmą kilęs „Žalgiris“ nukalė sau penktą Eurolygos pergalę

Savivaldybė pradeda skelbti koronaviruso susirgimų statistiką Kauno mieste

Šančiai pradeda trejus metus truksiantį projektą: savivaldybei įteiks dokumentą

Duotas startas tradiciniams „Metų automobilio“ rinkimams: savo favoritą rinks ir kauniečiai

Baltarusija uždarė sieną su Lietuva (papildyta)

Po dviejų automobilių ir autobuso susidūrimo į įvykio vietą medikai skubėjo du kartus

Naujas laisvalaikio derinys Kaune: po vakarienės „Višta puode" – į gastrobarą „Smuklė" (foto)

Įvedus Kaune karantiną, kauniečiai skuba į pajūrį: ko tikėtis?

Epidemiologė apie neatsakingą gyventojų elgesį: 950 koronaviruso atvejų dar ne riba