Fiksuoja skaitytojai: Kauno gatvėse – grubus ir pavojingas KET pažeidimas

Stop kadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio pavakarę skaitytojai pasidalino užfiksuotu vaizdo įrašu, kuriame matyti grubus KET pažeidimas. Kaune, Tilto gatvėje, spūsčių neapsikentęs vairuotojas nusprendė neleistinoje vietoje kirsti dvigubą ištisinę juostą ir važiuodamas prieš eismą nusukti į jam reikalingą gatvę.

„KET pažeidimas… Per dvigubą ištisinę ir prieš eismą… Kur Jūs taip visi skubate?“, – rašė incidentą užfiksavęs skaitytojas.

Vaizdo įraše užfiksuotas techninės pagalbos kelyje automobilis, vos pervažiavus Panemunės tiltą, piko metu nepanoro laukti spūstyje ir nusprendė patrumpinti savo kelionę. Išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą, autovežis nusuko į A. Smetonos alėją.

Tokie vairuotojo veiksmai galėjo sukelti nemenką eismo įvykį. Neapdairaus vairavimo metu, transporto priemonė kirto dvigubą ištisinę juostą ir važiavo prieš eismą iki kol nusuko į šalia esančią gatvę.

Pagal Administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 1 d., transporto priemonių vairavimas vienu metu ar paeiliui padarant kelis grėsmę eismo saugumui keliančius eismo taisyklių pažeidimus, vairuotojui užtraukia baudą nuo 170 eur. iki 230 eur. bei iš jo atimama teisė vairuoti automobilį nuo 3 iki 6 mėnesių.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Triukšmautojams ateina sunkūs laikai: planuose didesnės baudos ir veiklų ribojimas

Advokatė atsako: pora butą pirko uošvienės vardu, o dabar gali tapti benamiais

Keičiasi artimųjų lankymo tvarka: registracija, kaukės ir koronaviruso ligonių lankymas

Skaitytojai stebisi: atveskite savo vaikus pažaisti į „saugiausią“ aikštelę Kaune

Socialiniuose tinkluose plinta A. Verygą pašiepianti nuotrauka

S. Skvernelis pakomentavo kalbas apie spalio 16-ąją įvedamą karantiną

Liūties nebuvo, bet Kaunas skęsta

Gastrolės tęsiasi: ieškoma prieš dvi savaites Kaune dingusi keturiolikmetė

Koreguojama atvykimo į Lietuvą tvarka

A. Veryga ragina farmacininkus sumažinti vaistų kainas