Kino teatrų tinklas „Forum Cinemas“ turės naujus šeimininkus

Asociatyvi / „Forum Cinemas“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

JAV kino teatrų tinklas „AMC Entertainment Holdings“ pranešė, kad Estijos pirmaujanti investicijų bendrovė „UP Invest“, priklausanti verslininkui Margusui Linnamae, įsigis „AMC“ valdomą „Forum Cinemas“ kino verslą Baltijos šalyse. Sandorio vertė – 65 mln. eurų.

„UP Invest“ pirmadienį paskelbė apie savo planus įsigyti „Forum Cinemas“ kino teatrų tinklą Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Pasak bendrovės, šis žingsnis padės sustiprinti „UP Invest“ pozicijas Lietuvoje.

Sandorio šalys tikisi užbaigti sandorį iki šių metų pabaigos arba ne vėliau kaip kitų metų pradžioje, prieš tai gavusios Estijos, Latvijos ir Lietuvos konkurencijos priežiūros tarnybų patvirtinimą.

„Forum Cinemas OU“ yra didžiausia kino teatrų operatorė Baltijos šalyse, valdanti kino teatrų kompleksą „Coca-Cola Plaza“ Taline, „Ekraan“ – Tartu ir „Centrum“ Viljandyje. Taip pat bendrovė turi vieną kino teatrą Latvijoje ir penkis – Lietuvoje, kurių vienas – Kauno „Akropolyje“.

„Forum Cinemas“ priklauso Suomijos kino produkcijos platinimo bendrovei „Finnkino Group“, kuri savo ruožtu priklauso „Odeon“ grupei, nuo 2017 metų kovo mėnesio priklausančiai JAV kino teatrų tinklui „AMC“.

„UP Invest“ specializuojasi investicijose į sveikatos priežiūrą, žiniasklaidą, nekilnojamąjį turtą, mažmeninę prekybą ir paslaugas, taip pat investuoja į žaliųjų technologijų rizikos kapitalą. „UP Invest“ priklauso kontroliuojančiajai įmonei „MM Grupp“, valdomai M. Linnamae ir Ivaro Vendelino.

„UP Invest“ taip pat valdo naujienų agentūras BNS ir „Postimees“.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Triukšmautojams ateina sunkūs laikai: planuose didesnės baudos ir veiklų ribojimas

Advokatė atsako: pora butą pirko uošvienės vardu, o dabar gali tapti benamiais

Keičiasi artimųjų lankymo tvarka: registracija, kaukės ir koronaviruso ligonių lankymas

Skaitytojai stebisi: atveskite savo vaikus pažaisti į „saugiausią“ aikštelę Kaune

Socialiniuose tinkluose plinta A. Verygą pašiepianti nuotrauka

S. Skvernelis pakomentavo kalbas apie spalio 16-ąją įvedamą karantiną

Liūties nebuvo, bet Kaunas skęsta

Gastrolės tęsiasi: ieškoma prieš dvi savaites Kaune dingusi keturiolikmetė

Koreguojama atvykimo į Lietuvą tvarka

A. Veryga ragina farmacininkus sumažinti vaistų kainas