M. Mikutavičiaus atsakas į naujus reikalavimus: per koncertą Kaune atliks eksperimentą

Archyvo / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pranešus, kad nuo rugpjūčio 21 d. kaukių dėvėjimas bus privalomas visuose renginiuose, aštriu liežuviu pasižymintis atlikėjas Marijonas Mikutavičius sužavėtas neliko. Šiandienos pasirodymo metu jis ketina pasižiūrėti, kaip einasi koncertuoti su kauke, o valdžiai vietoje apribojimų renginius siūlo tiesiog uždrausti.

„Nuo rytojaus. „Kaukių dėvėjimas bus privalomas tiek žiūrovams, tiek ir renginio dalyviams.“ Ok, šiandien dar neprivaloma, bet pabandysiu Kaune pakoncertuot su kauke. Pažiūrėsiu, kiek traukiu.

Pusantros valandos būti su kaukėmis yra vargas o ne koncertas tiek muzikantams, tiek žiūrovams. Tai yra visai kas kita nei parduotuvėje pereit nuo pieno ligi ruginės duonos“, – žinute savo „Facebook“ paskyroje ketvirtadienio popietę pasidalijo M. Mikutavičius.

Atlikėjo vertinimu, valdžia perėjo prie naujos taktikos – esą prieš rinkimus nesinori visko drausti iš peties, tai kuria sąlygas, kad šiaip ar taip visi užsidarytų patys.

„Net jei tai ir pamatuotas tikslas vardan visų gerovės, tai pasitikėjimo tokiais sprendimais nė velnio nekuria ir tokie chaltūriniai varžymai ir nutylėjimai tik didina visuomenės baimes bei sąmokslų paieškas. Jeigu ten pavojinga, tai uždarykim tuos koncus velniop. Taip bus nuoširdžiau“, – socialiniame tinkle skelbia M. Mikutavičius.

Jo koncertas ketvirtadienio vakarą suplanuotas, pasirodymas priklauso festivalio „Untold City“ renginių serijai. M. Mikutavičius su grupe, nurodoma koncerto aprašyme, ketina atlikti beveik dviejų trukmės geriausių dainų programą akustiškai.

Organizatorių teigimu, į koncertą parduodamas ribotas skaičius bilietų – jų rekordiškai mažai palyginus su įprastais M. Mikutavičiaus koncertais. Tuo metu pats atlikėjas prieš pasirodymą tikėjosi, kad „virusas kojos nebepakiš“, o iškilus nenumatytiems trukdžiams garantavo, jog pinigai už bilietus būtų grąžinti.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad nuo penktadienio kaukes ir vėl bus privaloma dėvėti renginiuose, kurie vyksta lauke arba uždarose patalpose – taip oficialiai nusprendė sveikatos apsaugos ministras, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga.

Kaukes bus privaloma dėvėti renginiuose tiek lauke, tiek ir uždarose patalpose, o atstumas tarp renginio dalyvių turės būti ne mažesnis nei 1 metras (išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus).

A. Verygos sprendimuose numatyta, kad ši prievolė turės būti taikoma tiek sporto, tiek kultūros ir kitiems pramoginiams renginiams. Kaukių dėvėjimas bus privalomas ir žiūrovams, ir renginio dalyviams.

Nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

24 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Koronavirusas Kaune: plečiasi infekcijos židiniai sporto arenoje ir KTU Inžinerijos licėjuje

Baltarusijai išsiųsta Lietuvos protesto nota

Lietuvoje – 413 naujų koronaviruso atvejų, mirė dar 5 žmonės

LSMU mokslininkai: pradeda dominuoti nevaldomi COVID-19 židiniai, griežto karantino gali prireikti jau lapkritį

Aleksoto „Maximos“ darbuotojai nustatytas koronavirusas

Rekomendacijos Vėlinių savaitgaliui: A. Veryga prašo neorganizuoti pasisėdėjimų su giminaičiais

„Maximos“ pirkėjams – nemokamos veido kaukės

Skaitytojas fiksuoja „BMW“ manevrus: dabar jau taip Kaune važinėjam?

SAM primena apie ribojimus: karantinuotose vietovėse – speciali kaukių dėvėjimo tvarka

Sinoptikai: džiugins šilti ir mažai lietingi orai