Vienoje judriausių Kauno gatvių ištįs milijono vertės dviračių takas

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė pastebėję, kad Kauno dviračių-pėsčiųjų takas, esantis Pramonės pr. atkarpoje nuo Baršausko g., yra ardomas. Turimais duomenimis, takas buvo nutiestas dar 2016 metais, tačiau šiuo metu vėl yra perklojamas.

„Ketvirtadienį iki pietų buvo nuardytas prieš tris metus nutiestas dviračių-pėsčiųjų takas Kaune. Informacijos jokios niekur neradome, todėl norėtųsi sužinoti kodėl“, – teiravosi kaunietis.

Kaip situaciją komentuoja Miesto tvarkymo skyriaus vedėjo pavaduotoja Inga Bendokienė, dviračių ir pėsčiųjų tako 2016 metų remonto metu buvo atliktas tik kosmetinis remontas – neįrengiant naujų pagrindų suremontuotas šaligatvis, pakeista asfalto danga.

„Pastebėjome, kad Pramonės pr. naudojasi labai daug dviratininkų ir pėsčiųjų. Kadangi esamo šaligatvio plotis yra tik 2,5 m, buvo priimtas sprendimas įrengti atskirą dviračių taką, pažymėtą raudonos spalvos asfaltu, kurio plotis – 2,5 m., o šalia – 1,5 m. pločio šaligatvį.“, – priimto sprendimo aplinkybių detalėmis dalijasi I. Bendokienė.

Pasak jos, įrengus atskirą dviračių taką, bus sudarytos saugesnės ir patogesnės sąlygos tiek pėstiesiems, tiek dviratininkams. Dviračių ir pėsčiųjų takas bus įrengtas visoje Pramonės pr. atkarpoje – nuo Baršausko g. iki Partizanų g.

Dviračių ir pėsčiųjų tako tvarkymo darbų vertė siekia net 1 189 927 Eur su PVM. Darbai finansuojami Lietuvos automobilių kelių direkcijos skiriamų lėšų. Remontą planuojama baigti iki šių metų pabaigos.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

58 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

VMI siunčia svarbią žinią Kauno apskrities gyventojams

Automobilius pačioje Kauno širdyje statyti galima pigiau ir patogiau (foto, video)

Dvi kandidatės į Seimą šilainiškiams - vienas ir tas pats asmuo

Vogtas išmanusis laikrodis vyrų nematomais nepavertė: pareigūnai prašo pagalbos

Su E. Macronu Rukloje šiltai atsisveikinęs G. Nausėda: šis vizitas buvo labai svarbus

Kaune išmatų kibirą žmogui ant galvos išvertęs pilietis išgirdo teismo sprendimą

Pasaulis be žiniasklaidos: ar įmanomas toks scenarijus?

Koronavirusas nustatytas Kaune paskaitą vedusiam dėstytojui: izoliuotis privalo 28 studentai

Netoli Kauno susidūrimo metu nukentėjo motociklo vairuotojas

Seime bus svarstoma idėja įpareigoti informuoti vairuotojus apie „trikojus“