Po apsilankymo Kaune dėl koronaviruso tiriasi ir E. Dragūnas

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį paaiškėjo, kad Kaune per vieną parą nustatyta net dvylika užsikrėtimo koronavirusu atvejų. Net keturi iš jų sietini su protrūkiu Kauno senamiestyje veikiančiame „Adform kiemelyje“, kur neseniai buvo filmuojama „Delfi“ laida „Kitokie pasikalbėjimai“.

Čia laidos vedėjas Mantas Katleris kalbino atlikėją Egidijų Dragūną. Organizatorių teigimu, yra tikimybė, kad užsikrėtusieji galėjo dirbti ir tądien.

„Delfi“ susisiekus su Selu, šis patikino šiuo metu kaip tik važiuojantis pasidaryti testo, tačiau sakė nejaučiantis jokių simptomų. „Aš visada sportuoju, gerai jaučiuosi, nieko nejaučiu“, – kalbėjo jis.

Vis dėlto labiausiai atlikėją neramina artėjantys koncertai. E. Dragūnas sakė greičiausiai atšauksiantis ir rugsėjo 9 dieną Kalnų parke planuojamą šou.

„Aš kasdien apie tai pagalvoju. Manau, kad yra padaryta didelė klaida – dabar tikrai ne metas būriuotis ir linksmintis. Svarstau atšaukti koncertą Vilniuje. Pinigai čia tikrai nėra svarbiausia dalis. Jeigu bus nors vienas mažas procentas, kad per mūsų koncertą kažkas gali užsikrėsti – tikrai nerizikuosime kitų žmonių gyvybėmis. O tas procentas jau yra.

Manau, Vyriausybė labai vėluoja priimdama nutarimus. Jau dabar aišku, kad nereikia nei įleidinėti, nei išleidinėti žmonių į ir iš šalies. Jie dabar turėtų galvoti ne apie rinkimus, o apie žmonių gerovę.

Dabar kaip tik buvau Tauragėje. Koncerte mačiau tūkstantį žmonių. Na, o šiuo metu esu Palangoje, kur pliažai pilni… Aš ir spaudoje labai laukiu pasakojimų žmonių, kurie prasirgo. Kad jie paaiškintų, kas tai per liga. Nes iki šiol niekas nekalba apie tai, kaip tai atrodo. Lyg ir kažkas vyksta, bet ne pas mus“, – kalbėjo Egidijus.

Nors bilietai į SEL koncertą Kalnų parką šluojami, E. Dragūnas rizikuoti nežada. „Delfi“ jis pranešė, kad vieno grupės nario merginai yra patvirtintas Covid-19.

„Aš jam, kaip ir visiems grupės nariams liepiau vykti pasidaryti testo. Jis pats kol kas negavo atsakymo, o ir su ja šiomis dienomis nesimatė. Aš duodu 99 procentus, kad atšauksime koncertą. Nuostoliai bus labai dideli – vien reklaminiai kaštai šimtatūkstantiniai.

Tačiau žmonės privalo žinoti – jų pinigai tikrai nepradings. Tai yra mūsų klientai ir mūsų gerbėjai. Niekas nebus apgautas. Man juoką kelia kalbos, kad karantinas vėl įsigalios spalio viduryje. Jeigu žmonės užsikrečia per viešus renginius ir užsikrėtusiųjų – tiek daug… Siaubas. Mes nenorime būti siejami su tuo, kad per mūsų pasirodymą kažkas užsikrėtė“, – kalbėjo Selas.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

36 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Užsiregistruoti į mobiliuosius koronaviruso patikros punktus kurį laiką nepavyks

VMI siunčia svarbią žinią Kauno apskrities gyventojams

Automobilius pačioje Kauno širdyje statyti galima pigiau ir patogiau (foto, video)

Dvi kandidatės į Seimą šilainiškiams - vienas ir tas pats asmuo

Vogtas išmanusis laikrodis vyrų nematomais nepavertė: pareigūnai prašo pagalbos

Su E. Macronu Rukloje šiltai atsisveikinęs G. Nausėda: šis vizitas buvo labai svarbus

Kaune išmatų kibirą žmogui ant galvos išvertęs pilietis išgirdo teismo sprendimą

Pasaulis be žiniasklaidos: ar įmanomas toks scenarijus?

Koronavirusas nustatytas Kaune paskaitą vedusiam dėstytojui: izoliuotis privalo 28 studentai

Netoli Kauno susidūrimo metu nukentėjo motociklo vairuotojas