Koronavirusas nustatytas P. Mažylio gimdymo namų darbuotojai: apribojama įstaigos veikla – Kas vyksta Kaune

Koronavirusas nustatytas P. Mažylio gimdymo namų darbuotojai: apribojama įstaigos veikla

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Ketvirtadienį žinia apie koronaviruso infekciją apskriejo dar vieną Kauno įstaigą. P. Mažylio gimdymo namų darbuotojai užfiksavus teigiamą koronaviruso testo atsakymą, laikinai stabdoma įstaigos veikla.

Apie tai, kad P. Mažylio gimdymo namuose galimai užfiksuotas koronaviruso atvejis ketvirtadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ redakcijai pranešė skaitytojas. „Mažylio gimdymo namuose COVID-19 židinys. Klinika užsidarė, visus išsiuntė namo“, – teigė vyras.

Kaip pasakojo vyras, šiandien, liepos 30 dieną, kartu su drauge lankėsi P. Mažylio gimdymo namuose dėl iš anksto užregistruotų paslaugų. „Mano draugė jau buvo įėjus į vidų, sumokėjusi pinigus ir pasiruošusi procedūrai, bet atėjęs daktaras pasakė eiti atsiimti pinigų, nes gimdymo namuose COVID-19 ir mus išvarė“, – pikto žodžio neslėpė skaitytojas.

Kaunietis piktinosi, kad į gimdymo namus nepriimti žmonės nebuvo niekur nukreipti. „Kitos klinikos nekelia telefono ragelių, Lietuvos sveikatos sistema sugriauta visai“, – dėstė vyras.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė P. Mažylio gimdymo namų atstovas žiniasklaidai Saulius Tvirbutas, žinia apie koronavirusu sergančią įstaigos darbuotoją patvirtinta šiandien.

„Liepos 30 d. gavome informaciją, kad vienos P. Mažylio gimdymo namų operacinės slaugytojos COVID-19 testas yra teigiamas. Darbuotojai testas jai atliktas vykdant epidemiologinį tyrimą dėl galimo kontakto ne darbo metu su kitu susirgusiu asmeniu už įstaigos ribų – slaugytoja dalyvavo savaitgalio ekskursijoje, kurioje kaip vėliau paaiškėjo, buvo ir sergantis COVID-19 asmuo“, – komentavo S. Tvirbutas.

Pasak jo, laikinai iš dalies apribojama įstaigos veikla. „Šiuo metu atliekami visų darbuotojų ir pacienčių testavimai. Įstaigoje yra 15 pacienčių. Situaciją kontroliuoja ir pacienčių saugumu rūpinasi Kauno klinikinės ligoninės infekcijų kontrolės specialistai“, – sakė S. Tvirbutas. Jo teigimu, artimiausiai su darbuotoja kontaktavę asmenys bus išleisti stebėjimui į saviizoliaciją.

Primename, kad ketvirtadienio ryto duomenimis, Lietuvoje iš viso konkretiems žmonėms patvirtinta 2062 COVID-19 ligos atvejų, tebeserga 330 asmenų, 1639 – pasveiko, 175 žmonės yra izoliacijoje. Per praėjusią parą Kauno apskrityje nustatyti trys koronaviruso susirgimai.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.