„Megoje“ duris atvėrė didžiausias „Pegaso“ knygynas Kauno regione

M. Vizbaro nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“, duris ką tik atvėrė naujos koncepcijos, modernus, ypatingo dizaino knygynas „Pegasas“, kuriame šalia vieno plačiausių Lietuvoje knygų asortimento pristatomas ir didžiausias prekių mokyklai, dovanų bei laisvalaikio prekių pasirinkimas.

Šis knygynas – didžiausias knygynas visame Kauno regione, o jame viskas – nuo pasirinktos istorijos iki kavos puodelio ar mokyklinių prekių įsigijimo – orientuota į malonią kliento patirtį.

Knygynas „Megoje“ atitinka naująją „Pegaso“ koncepciją „Daugiau nei knygos“. Čia šalia didžiulio knygų asortimento pateikiamas platus dovanų, mokyklinių, laisvalaikio prekių pasirinkimas, daug dėmesio skiriama ekspozicijai, maloniai pirkimo patirčiai sukurti.

„Pegaso“ knygynas „Megoje“ / Love Medi nuotr.

Renkantis knygą galima maloniai prisėsti vienoje iš daugelio knygyno poilsio zonų, o knygyno kavinėje „Books&Cups“ neskubant išgerti kvapnios kavos, paskanauti ledų ar desertų. Vaikų laukia interaktyvūs žaidimai, knygyne ketinama rengti renginius, knygų pristatymus.

Naujajame „Pegase“ sprendimą ras ne tik ieškantys knygos sau ar vaikams, prasmingos laisvalaikio pramogos ar žaidimo, bet ir norintys susikurti jaukią skaitymo, namų erdvę. Čia verta apsilankyti ir visiems, ieškantiems dovanų įvairiausioms progoms: daugybė dovanų idėjų padės išrinkti originalią dovaną ar pasufleruos geriausią sprendimą.

„Pegaso“ knygynas „Megoje“ / Love Medi nuotr.

Atskirą erdvę knygyne užima mokyklinės prekės – nuo vadovėlių, pratybų iki kanceliarinių prekių bei kuprinių. Moksleiviai ir jų tėveliai galės viską patogiai įsigyti vienoje vietoje ir išvengs būtinybės lankytis skirtingose parduotuvėse. Vien šiame knygyne yra per 8 tūkst. skirtingų knygų, vadovėlių, mokomosios literatūros ir kitų leidinių.

Kviečiame pasivaikščioti po naujojo knygyno nuotraukų galeriją, o visus mylinčius knygas aplankyti naująjį „Pegasą“ PLC „Mega“.

75 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vyriausybė ketina atšaukti draudimą užsieniečiams iš ES šalių atvykti į Lietuvą

Visoje Lietuvoje skelbiama hidrologinė sausra

Vidurinį pirštą Kauno pareigūnui ištiesęs vairuotojas pasigailėjo

Iš Kauno gatvių dingę „trikojai“ vėl sugrįš

Saugantis koronaviruso - stipresnė kavinių ir prekybos vietų patikra

Koronaviruso užkluptas Kauno ligoninės vaikų reabilitacijos skyrius atnaujina veiklą

Pasiskųskime: dėl Taikos prospekto remonto kelias nepravažiuojamas

Vienoje judriausių Kauno gatvių ištįs milijono vertės dviračių takas

Ardoma rekonstruotos Laisvės alėjos atkarpa miestui brangiai atsieis

Pažeidėjų vis dar nemažėja: saviizoliacijos vakar nesilaikė 7 žmonės