Fiksuoja skaitytojai: vairuotojas per raudoną šviesoforo signalą pravažiavo net nestabtelėjęs

Video stopkardas.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojos medžiaga, kur yra užfiksuotas rimtas kelių eismo taisyklių pažeidimas Šilainiuose.

„Laba diena, dalinuosi vaizdo registratoriaus įrašu, kaip vairuotojas ignoruoja raudoną šviesoforo signalą“ – rašė įvykio liudininkė.

Kaip matyti skaitytojos atsiųstoje vaizdo medžiagoje, veiksmas vyko Baltų prospekto ir Rasytės gatvių sankryžoje Šilainiuose. „Volvo“ markės automobilis važiavo per sankryžą tiesiai nors tam neturėjo teisės. Automobiliams ir motociklininkams, kurie suko į kairę teko kaip reikiant stabdyti, nes „Volvo“ vairuotojas be jokių dvejonių drąsiai kirto sankryžą.

Kodėl automobilio vairuotojas taip pasielgė neaišku. Vienas iš galimų variantų yra tai, kad vairuotojas netyčia atsižvelgė į kitą šviesoforo signalą, kuris yra netoliese.

Portalas primena, kad už tokį pažeidimą, remiantis Lietuvos Administracinių nusižengimų kodekso straipsniu nr. 417.4 „Važiavimas esant draudžiamam šviesoforo signalui“ vairuotojui gresia bauda nuo 60 iki 90 eurų arba tesės vairuoti atėmimas iki 6 mėnesių.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

34 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Pramonės prospektas užsikišęs: eismo įvykio dalyviai nesutaria dėl kaltės

Kauno apskrities pareigūnai kreipėsi į visuomenę: ieškomas mįslingai dingęs vaikas

Į Kauno valdininkų rankas perduoti keturi miško sklypai

Laukia pasakiškas šventinis savaitgalis – džiugins saulėti orai ir vasariška kaitra

Skaitytojai praneša: Laisves alėjos fontanas aptvertas

Kauno policija ieško mikliai prie bankomato apsisukusios moters

Karo muziejaus bokšto laukia atgimimas: lankytojams bus atverta nauja erdvė

Po išsamių tyrimų žalgiriečiai susirinko į pirmąją treniruotę

Policija šį savaitgalį pradeda tikrinti, kaip laikomasi saviizoliacijos: papildomo įspėjimo nebus

Vyriausybė ketina atšaukti draudimą užsieniečiams iš ES šalių atvykti į Lietuvą