Fiksuoja skaitytojai: vairuotojas per raudoną šviesoforo signalą pravažiavo net nestabtelėjęs – Kas vyksta Kaune

Fiksuoja skaitytojai: vairuotojas per raudoną šviesoforo signalą pravažiavo net nestabtelėjęs

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojos medžiaga, kur yra užfiksuotas rimtas kelių eismo taisyklių pažeidimas Šilainiuose.

„Laba diena, dalinuosi vaizdo registratoriaus įrašu, kaip vairuotojas ignoruoja raudoną šviesoforo signalą“ – rašė įvykio liudininkė.

Kaip matyti skaitytojos atsiųstoje vaizdo medžiagoje, veiksmas vyko Baltų prospekto ir Rasytės gatvių sankryžoje Šilainiuose. „Volvo“ markės automobilis važiavo per sankryžą tiesiai nors tam neturėjo teisės. Automobiliams ir motociklininkams, kurie suko į kairę teko kaip reikiant stabdyti, nes „Volvo“ vairuotojas be jokių dvejonių drąsiai kirto sankryžą.

Kodėl automobilio vairuotojas taip pasielgė neaišku. Vienas iš galimų variantų yra tai, kad vairuotojas netyčia atsižvelgė į kitą šviesoforo signalą, kuris yra netoliese.

Portalas primena, kad už tokį pažeidimą, remiantis Lietuvos Administracinių nusižengimų kodekso straipsniu nr. 417.4 „Važiavimas esant draudžiamam šviesoforo signalui“ vairuotojui gresia bauda nuo 60 iki 90 eurų arba tesės vairuoti atėmimas iki 6 mėnesių.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA