Kauno „Akropolyje“ vėl veikia kino teatras „Forum Cinemas“ – Kas vyksta Kaune

Kauno „Akropolyje“ vėl veikia kino teatras „Forum Cinemas“

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Nuo šiandien, birželio 23 dienos, atnaujinus kino teatrą „Forum Cinemas“ Kauno „Akropolis“ vėl veikia pilnu pajėgumu. Prekybos centro lankytojams šiuo metu jau atviros visos parduotuvės, paslaugų teikimo vietos, laisvalaikio erdvės, restoranai ir kavinės.

„Kino teatro atidarymas žymi visišką prekybos centro sugrįžimą į ankstesnes veiklos apimtis. Kino teatras mūsų prekybos centre visuomet buvo labai populiari pramoga, todėl tikimės, kad žiūrovai greitai sugrįš į kino sales ir įvertins naująjį kino repertuarą“, – sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

Kino gerbėjus „Forum Cinemas“ pasitinka su visiškai nauja programa, rašoma Kauno „Akropolio“ pranešime žiniasklaidai. „Norėjome atsidaryti efektingai – tik su naujausiais filmais ir reikšmingomis premjeromis, todėl kantriai sulaukėme karantino pabaigos. Tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje laisvėjant pandemijos sukeltiems suvaržymams atgyja ir kino industrija, todėl žiūrovus kviesime tik į šiemet pristatytus filmus.

Tikime, kad šios kokybiškos pramogos pasiilgo daugelis, todėl džiaugiamės pagaliau galėdami atnaujinti veiklą. Dėsime visas pastangas, kad kino žiūrėjimas būtų saugus“, – sako „Forum Cinemas“ direktorius Gintaras Plytnikas.

Atsižvelgiant į naujausias saugumo rekomendacijas, bus ribojamas bilietų pardavimas į seansus neužpildant pilnų kino salių, žiūrovai bus sodinami rekomenduojamu saugiu atstumu, o pertraukos tarp seansų bus ilgesnės.

Kino teatro erdvėse, kaip ir visame prekybos centre, kruopščiai valomi visi dažniausiai liečiami paviršiai, reguliariai vėdinamos patalpos. Lankytojams sudarytos sąlygos dezinfekuoti rankas naudojantis suteikiamomis priemonėmis.

Prašoma laikytis saugaus atstumo nuo kitų lankytojų, esant galimybei rinktis bekontakčius atsiskaitymo būdus. Apsauginės veido kaukės yra neprivalomos, tačiau rekomenduojamos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA