Kauno „Akropolyje“ vėl veikia kino teatras „Forum Cinemas“

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuo šiandien, birželio 23 dienos, atnaujinus kino teatrą „Forum Cinemas“ Kauno „Akropolis“ vėl veikia pilnu pajėgumu. Prekybos centro lankytojams šiuo metu jau atviros visos parduotuvės, paslaugų teikimo vietos, laisvalaikio erdvės, restoranai ir kavinės.

„Kino teatro atidarymas žymi visišką prekybos centro sugrįžimą į ankstesnes veiklos apimtis. Kino teatras mūsų prekybos centre visuomet buvo labai populiari pramoga, todėl tikimės, kad žiūrovai greitai sugrįš į kino sales ir įvertins naująjį kino repertuarą“, – sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

Kino gerbėjus „Forum Cinemas“ pasitinka su visiškai nauja programa, rašoma Kauno „Akropolio“ pranešime žiniasklaidai. „Norėjome atsidaryti efektingai – tik su naujausiais filmais ir reikšmingomis premjeromis, todėl kantriai sulaukėme karantino pabaigos. Tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje laisvėjant pandemijos sukeltiems suvaržymams atgyja ir kino industrija, todėl žiūrovus kviesime tik į šiemet pristatytus filmus.

Tikime, kad šios kokybiškos pramogos pasiilgo daugelis, todėl džiaugiamės pagaliau galėdami atnaujinti veiklą. Dėsime visas pastangas, kad kino žiūrėjimas būtų saugus“, – sako „Forum Cinemas“ direktorius Gintaras Plytnikas.

Atsižvelgiant į naujausias saugumo rekomendacijas, bus ribojamas bilietų pardavimas į seansus neužpildant pilnų kino salių, žiūrovai bus sodinami rekomenduojamu saugiu atstumu, o pertraukos tarp seansų bus ilgesnės.

Kino teatro erdvėse, kaip ir visame prekybos centre, kruopščiai valomi visi dažniausiai liečiami paviršiai, reguliariai vėdinamos patalpos. Lankytojams sudarytos sąlygos dezinfekuoti rankas naudojantis suteikiamomis priemonėmis.

Prašoma laikytis saugaus atstumo nuo kitų lankytojų, esant galimybei rinktis bekontakčius atsiskaitymo būdus. Apsauginės veido kaukės yra neprivalomos, tačiau rekomenduojamos.

148 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pradedamas naujas tyrimas: kauniečius kvies pasitikrinti greitaisiais testais

Susidūrimas netoli VI forto žiedo: dėl sužalojimų vyras pristatytas į gydymo įstaigą

„Valstiečių“ taryba patvirtino: rinkimų sąrašą ves premjeras S. Skvernelis

Buvusio Kauno klinikų paciento dėka išgelbėtas ligonis Šveicarijoje

Teismas Kauno darželių įkainių nenagrinės – bylą nutraukė

R. Karbauskis savo vienmandatę atiduoda „Vieningam Kaunui“

Mįslinga vagystė Kauno „Akropolyje“: iš kirpyklos pagrobęs šunį, įkaite paėmė ir moterį

Sveikas žmogus ugdomas nuo kūdikystės

Šešėline veikla įtariamas „Grill London“ vadovas išleidžiamas į laisvę (papildyta)

Nelaimė Kaune: autobusas partrenkė žmogų