Per parą Lietuvoje užfiksuoti 7 nauji koronaviruso atvejai – Kas vyksta Kaune

Per parą Lietuvoje užfiksuoti 7 nauji koronaviruso atvejai

Asociatyvi / V. Balkūno nuotr.

Šeštadienio ryto duomenimis Lietuvoje nustatyti 1763 koronaviruso susirgimai. Pranešama apie 7 naujus koronaviruso atvejus, pasveiko 1416 žmonės.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) birželio 13 d. duomenimis, patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms – 1763, sergančių žmonių skaičius – 262.

SAM praneša, kad per vakar dieną patvirtinti 7 naujų COVID-19 susirgimų. Nuo birželio 1 d. įvežtinių atvejų – 16.

Mirusių nuo COVID-19 žmonių skaičius Lietuvoje – 75, užsikrėtusių koronavirusu, bet mirusių dėl kitų priežasčių – 10. Pasveikusių žmonių skaičius – 1416. Izoliacijoje 312 žmonės.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos birželio 13 d. 10 val. duomenimis, per vakar dieną ištirti 4608 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso, iki šiol iš viso ištirta 360670 ėminių (iš jų – 109586 iš mobilių punktų).

Koronaviruso tyrimai / Visuomenės informavimo grupės nuotr.

NVC primena, kad žmogus bus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, bus neigiami.

Arba praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti. Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA