Didžiausias koronaviruso atvejų skaičius per pastarąjį mėnesį: nustatyta 19 naujų susirgimų – Kas vyksta Kaune

Didžiausias koronaviruso atvejų skaičius per pastarąjį mėnesį: nustatyta 19 naujų susirgimų

Asociatyvi / V. Balkūno nuotr.

Ketvirtadienio ryto duomenimis, Lietuvoje nustatyti jau 1752 koronaviruso susirgimai. Pranešama apie 19 naujų koronaviruso atvejų, pasveiko 1372 žmonės.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) birželio 11 d. duomenimis, patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms – 1752, sergančių žmonių skaičius – 296.

SAM praneša, kad per vakar dieną patvirtinta 19 naujų COVID-19 susirgimų, dalis šių atvejų nustatyta vakar, tačiau kaip nauji patvirtinti tik atlikus epidemiologinį tyrimą ir įtraukti į šiandienos statistiką.

Mirusių nuo COVID-19 žmonių skaičius Lietuvoje – 74, užsikrėtusių koronavirusu, bet mirusių dėl kitų priežasčių – 10.

Pasveikusių žmonių skaičius – 1372. Izoliacijoje 294 žmonės. Nuo birželio 1 d. įvežtinių atvejų – 14.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos birželio 11 d. 9 val. duomenimis, per vakar dieną ištirti 5396 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso, iki šiol iš viso ištirti 350788 ėminiai (iš jų – 107833 iš mobilių punktų).

Koronaviruso tyrimai / Visuomenės informavimo grupės nuotr.

Laboratorijos teikia bendrą iš gautų ėminių nustatytą koronaviruso infekcijų skaičių. Į šį skaičių įeina tiek naujai nustatytieji atvejai, tiek pakartotiniai.

NVC primena, kad žmogus bus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, bus neigiami.

Arba praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti. Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Sąrašas valstybių, iš kurių leidžiama atvykti į Lietuvą ir kurių piliečiai atvykę privalo izoliuotis, skelbiamas čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA