Kaunietis supyko: meras su savo „Porsche“ čia tikrai nevažinėja – Kas vyksta Kaune

Kaunietis supyko: meras su savo „Porsche“ čia tikrai nevažinėja

Darbai Kęstučio gatvėje pradėti dar vasarį / R. Tenio nuotr.

Pavasarį užbaigus Laisvės alėjos rekonstrukciją nebuvo pamirštos ir greta esančios gatvės. Kelio darbai Kęstučio gatvėje pradėti dar vasario pradžioje – čia išrausti šuliniai ir sumažėjęs eismo pralaidumas. Tačiau ne vienas vairuotojas pastebėjo, kad rekonstrukcija kurį laiką nė kiek nepasistūmėjo į priekį.

„Pasidomėkit, kodėl beveik pusmetį Kęstučio gatvėje šulinių remontas sustojo. Visi zigzagais per juostas važiuoja, šuliniai specialiai apasfaltuoti ne pilnai iki viršaus, paliktos aštrios gilios briaunos, kiekvieną rytą ir vakarą reik trankyt mašinos ratus. Meras tikrai pro ją su savo „paršiuku“ nevažinėja, nes būtų neapsikentęs“,– piktinosi į redakciją kreipęsis skaitytojas Linas.

Dalis antros Kęstučio gatvės juostos, kuri skirta įprastų transporto priemonių eismui, pastarosiomis dienomis blokuojama laikinais atitvarais. Ruože, kuriame vyksta darbai, greitis ribojamas iki 30 km/val., siaurėja važiuojamoji dalis, tad vairuotojai priversti apvažiuoti kliūtis rikiuodamiesi į viešajam transportui skirtą pirmąją gatvės juostą, o srauto pralaidumas mąžta.

Pradėti darbai dar vienoje gatvėje Kauno centre 8 nuotr.

Nors Kęstučio gatvėje šuliniai išrausti dar vasario pradžioje, šiuo metu kelio remonto darbai tik pradedami, o juos planuojama užbaigti šiemet – galutinė data dar nėra aiški, naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

„Prieš pradedant kelio darbus yra tvarkomos bendrovės „Kauno vandenys“ trasos: kelio zonoje trasos sutvarkytos, liko įvadai į namus – jie bus tvarkomi kartu su šaligatviu. „Kauno energija“ įpusėjo savo trasų remontus, „Kauno autobusai“ įsirengė beveik visas atramas“, – nurodė A. Pakalniškis.

Prie „Megos“ padidintas leistinas greitis 11 nuotr.

Pranešama, kad viešuoju transportu besinaudojantys kauniečiai didelių pokyčių nepajus, viešasis transportas Kęstučio gatve kursuos įprastai. Tačiau kantrybe apsišarvuoti teks visų kitų transporto priemonių vairuotojams, čia eismas bus ribojamas – kol kas tikslus ribojimo grafikas, apvažiavimo maršrutai ir uždaromos atkarpos tikslinamos ir derinamos.

A. Pakalniškio teigimu, Kęstučio gatvės rekonstrukcija turėtų sutilpti į 1,6 mln. eurų su PVM. Tiesa, iš Vyriausybės biudžeto šalies kelių projektams papildomai paskirstyta 44 mln. eurų. Specialioji komisija papildomai skiria lėšų ir Taikos prospekto Kaune kapitaliniam remontui.

Kelio darbai taip pat įgauna pagreitį dar vienoje itin svarbioje Kauno arterijoje. Kovo 11-osios gatvėje atnaujinamos požeminės komunikacijos, važiuojamosios dalies danga, šaligatviai, įrengiamas atskiras dviračių takas bei poilsio aikštelės.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.