Ištaisius broką, Maironio gatve vėl rieda automobiliai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Dar gegužės pirmosiomis dienomis prasidėjęs važiuojamosios kelio dangos remontas Maironio gatvėje ribojo transporto priemonių eismą, tačiau atkarpoje ties Laisvės alėja vairuotojus kankinę nepatogumai jau užmaršty, kaip skelbia Kauno miesto savivaldybė, kelio darbai baigti ir eismas vėl leidžiamas įprastine tvarka.

„Maironio gatvėje ties Laisvės alėja darbai baigti ir eismas vėl leidžiamas. Granitas perklotas, tarpai tarp trinkelių užpildyti specialia medžiaga, todėl daugiau jokie staigūs temperatūros pokyčiai ar mechaninis poveikis dangai nepakenks“, – rašoma savivaldybės pranešime.

Važiuojamojoje dalyje kelininkai tvarkė nekokybiškai paklotą granitinę dangą. Po žiemos išlindusį broką savo sąskaita žadėjo ištaisyti pats rangovas, o darbus tąkart buvo planuojama atlikti per tris savaites. Vis dėlto akivaizdu, kad granitinės dangos perklojimas užtruko šiek tiek ilgėliau.

Kaip apie kelio darbus Maironio gatvėje yra anksčiau pasakojęs Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis, kelio darbams buvo reikalinga palanki oro temperatūra, o sutvirtinta danga taps atsparesnė transporto apkrovoms ir tarnaus ilgiau.

„Granitinė danga šioje vietoje paklota pernai lapkritį. Dabar jau akivaizdu, kad tuometinė oro temperatūra buvo per žema ir dėl to neatlaikė siūlės. Laisvės alėja yra reprezentacinė miesto gatvė, tad čia negali būti vietos jokiems defektams. Savo ruožtu patys iš šios patirties tikrai padarysime išvadas, kad ateityje tokių nenumatytų rūpesčių pavyktų išvengti“, – seniau apie kelio darbus Maironio gatvėje pasakojo A. Pakalniškis.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Stato kitokios ateities pamatus: M. Kalnietis suka į futbolą

Nauja Kauno oro uosto priešgaisrinė technika - kaip iš fantastinio filmo

Pirmąjį interviu davęs naujasis „Žalgirio“ treneris papasakojo, kas laukia komandos ateinantį sezoną

Mirė žurnalistikos ir viešųjų ryšių guru A. Katkevičius

Aleksote jau zuja statybininkai: prikeltoje gamykloje sukurs 700 darbo vietų

Vyriausybė pasiryžusi griežtinti tabako kontrolės įstatymą

Perspėja kauniečiai: prie judrios sankryžos ant gatvės sėdi žmogus (papildyta)

S. Skvernelis: nauji saugumo kriterijai priklausytų nuo gyvenamosios vietos

Pradedama Žaliakalnio viaduko rekonstrukcija: bus draudžiamas transporto judėjimas

Net 14 Birštono apgyvendinimo įstaigų kviečia nemokamai ilsėtis medikus